Kroki zdradzają twoje tajemnice (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 11:35
- Sposób poruszania się naszego ciała wiele mówi o naszym wnętrzu. Zdradza co o sobie myślimy, jakie mamy przekonania na swój temat, jak postrzegamy siebie w otaczającym świecie - mówi Zuzanna Celmer, psycholog.
Audio
  • Twoje kroki zdradzają twoje tajemnice (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Kroki zdradzają twoje tajemnice (wideo)
Foto: Glow Images/East News

Osoby chodzące szybkim, zamaszystym krokiem często chciałyby wszystko załatwić prędko. - Taka osoba jest nastawiona na pokonywanie trudności w życiu. W ten sposób uwidacznia się energia, którą mamy w sobie. Osoby, które mają mniej energii lub mają naturę bardziej refleksyjną, bardziej wyważoną chodzą wolniej - ocenia Zuzanna Celmer.

Specyficznym krokiem chodzą modelki. - Najpierw idą biodra, potem całe ciało modelki. W tym roku w Mediolanie zauważyłam nowy trend. Modelki chodzą prosto, ale poruszają się bardzo szybko. To swoisty zabieg marketingowy, chodzi o to, aby osoby obecne na pokazie nie miały czasu dokładnie przyjrzeć się kolekcji – ocenia Iwona Radwan-Sado, choreograf konkursu Elite Model Look Polska.

Jak chodzą Trójkowi dziennikarze? Opowiada Beata Michniewicz.

Materiał przygotowała Izabela Woźniak

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między godziną 6.00 a 9.00.

(gs)

Zobacz więcej na temat: psychologia

Czytaj także

Jak w życiu zachować równowagę?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 16:00
Warto nauczyć się odpowiadać za własne zdrowie i za własne emocje. Czyni to życie weselszym i szczęśliwszym. Jak to zrobić, radzi w Trójce Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Porażka może być największym sukcesem

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 15:59
- Czasami tak bardzo nam zależy na osiągnięciu celu, że zaczynamy podejmować niewłaściwe decyzje. Oceniamy, że działamy świadomie, ale nasza podświadomość płata figle, starając się pokazać nam, że naprawdę pragniemy czegoś innego - mówi Marcjanna Przychocka, psycholog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Osiągnij stan spokoju umysłu w 20, 30 sekund

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 15:19
- W codziennym życiu nawet nie ma czasu, żeby usiąść na chwilę i się zrelaksować, natomiast oddech mamy zawsze ze sobą - mówi Ewa Maj, coach.
rozwiń zwiń