Chcesz zagrać w "Trójce do potęgi"? To możliwe!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2013 09:22
- W połowie października ogłosimy casting na niemą rolę żeńską i męską w spektaklu "Trójka do potęgi" - zapowiada dyrektor Trójki Magda Jethon.
Audio
  • Chcesz zagrać w "Trójce do potęgi"? To możliwe! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Katarzyna Kolenda-Zalewska, Olga Borys, Beata Ścibakówna, Piotr Szwedes, Mateusz Damięcki, Sambor Czarnota w spektaklu Trójka do potęgi
Katarzyna Kolenda-Zalewska, Olga Borys, Beata Ścibakówna, Piotr Szwedes, Mateusz Damięcki, Sambor Czarnota w spektaklu "Trójka do potęgi"Foto: Wojciech Adam Jurzyk

16 grudnia w Sali Kongresowej odbędzie się wyjątkowe przedstawienie. W ten wieczór wróci na deski spektakl "Trójka do potęgi". Dochód ze spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach.

W połowie października Trójka ogłosi casting na niemą rolę żeńską i męską w spektaklu. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat, poczucie humoru, dystans do siebie i do świata. - Wygrana oznacza możliwość spędzenia dwóch godzin za kulisami z takimi gwiazdami, jak Daniel Olbrychski, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki czy Urszula Dudziak - mówi dyrektor Trójki Magda Jethon. Żeby wygrać trzeba wymyślić atrakcyjny tekst lub wiersz lub hasło reklamowe o Programie Trzecim, mający maksymalnie 160 znaków.

Wszystkie informacje o spektaklu "Trójka do potęgi" znajdą Państwo na specjalnej podstronie >>>

"Trójka do potęgi" powstała z okazji 50-lecia radiowej Trójki. Początkowo planowano tylko kilka przedstawień w warszawskim teatrze Syrena, ale zainteresowanie publiczności spowodowało, że pomysł przetrwał dłużej i wraca w jeszcze bardziej rozbudowanej formule.

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie komedii kryminalnej Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat.
Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji z dotychczasowych spektakli >>

Bilety są do kupienia na stronie eventim.pl

Słuchacze Trójki bardzo dobrze poznali już podopiecznych Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach, pomagając im przy okazji poprzednich akcji.

Zobacz więcej na temat: Magda Jethon Trójka

Czytaj także

Wraca "Trójka do potęgi"! Będzie nowa postać...

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 09:30
- 16 grudnia w Sali Kongresowej będzie wyjątkowe przedstawienie. Tylko w ten jeden wieczór wróci na deski spektakl "Trójka do potęgi". Dochód ze spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach - mówi Zofia Sylwin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka do potęgi" - zdradzamy kolejne szczegóły!

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 11:10
"Trójka do potęgi" będzie miała w sobie coś z "Wojny domowej" zapowiada Wojciech Zimiński, autor adaptacji sztuki. Jak mówi jedna z niespodzianek przygotowanych na wyjątkowe przedstawienie "Trójka do potęgi” związana jest z postacią z telewizyjnego serialu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Tadla opowiada o kulisach "Trójki do potęgi"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2013 14:00
- Skonfrontowanie się z widzami to wyjątkowa przyjemność. Zazdroszczę aktorom, którzy wiedzą na bieżąco, czy spektakl podoba się publiczności. "Trójka do potęgi" podobała się niesamowicie, były brawa na stojąco, kilkakrotnie wywoływano nas na scenę. To dodaje energii - mówi dziennikarka TVP.
rozwiń zwiń