X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zapuść wąsy dla jaj” - walcz z rakiem jądra i prostaty

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 12:00
Listopad to czas niezwykłej akcji charytatywnej. Mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, by walczyć z rakiem jądra i prostaty. - Hasło akcji "Zapuść wąsy dla jaj” należy traktować dosłownie i w przenośni - mówi Tomasz Smokowski, dziennikarz sportowy Canal +.
Audio
  • "Zapuść wąsy dla jaj” - walcz z rakiem jądra i prostaty (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Kadr z filmu reklamującego akcję - Movembers Impact on Awareness
Kadr z filmu reklamującego akcję - Movember's Impact on Awareness

Akcja "Movember” jest bardzo popularna w Anglii, Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Jej nazwa to zbitka dwóch słów: MOustache – wąsy i noVEMBER – listopad. Powstała, by przypominać mężczyznom – którzy zbyt rzadko myślą o swoim zdrowiu i nie dbają o nie w sposób właściwy - o raku prostaty i jąder, a w szczególności o profilaktycznych badaniach pozwalających wykrywać "męskiego zabójcę”.
- Cel jest wyższy, a nasz wygląd spotkał się z zainteresowaniem widzów – mówi Tomasz Smokowski, który na wizji elegancko prezentuje dostojny wąs. - Dzwonią do nas pytają, czy chodzi o jakiś zakład i wtedy dowiadują się, że chodzi o skojarzenie - są wąsy jest badanie – wyjaśnia dziennikarz.

Zapraszamy do wysłuchania materiału, który przygotowała Anna Rokicińska.

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między 6.00 a 9.00.