Bardzo bezpośredni sposób pracy Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 17:06
Piosenka "Rubberband Girl" to jeden z czterech singli promujących album "The Red Shoes". Właśnie minęło 20 lat od wydania tego krążka.
Audio
  • Bardzo bezpośredni sposób pracy Kate Bush (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Fragment okładki płyty Kate Bush The Red Shoes
Fragment okładki płyty Kate Bush "The Red Shoes"Foto: mat. prasowe

- Przy pracy nad tą płytą najfajniejsze było to, że z większością muzyków pracowałam w bardzo bezpośredni sposób, bo to moi przyjaciele, jak Stuart Elliott, który grał na każdej mojej płycie - mówiła artystka o albumie wydanym w 1993 roku.

Kate Bush to kolejna bohaterka muzycznego kąciku Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki" . Do tej pory w audycji dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd, jak Led Zeppelin , Pink Floyd , The Doors , Sting , Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix , R.E.M. , Elvis Presley, Prince, Michael Jackson , Nirvana , Foo Fighters , a ostatnio Franka Zappy .

Na muzyczny cykl Piotra Metza zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 7.40.

(mk)

Zobacz więcej na temat: Kate Bush MUZYKA

Czytaj także

Co Kate Bush zawdzięcza gitarzyście Pink Floyd?

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2013 13:50
- David Gilmour to mój idol i przyjaciel. Gdyby nie on cała moja kariera potoczyłaby się inaczej – mówi Kate Bush w kolejnym odcinku cyklu muzycznego autorstwa Piotra Metza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elton John - muzyczny idol Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2013 09:20
- Większość moich utworów jest bardzo osobista i intymna, jestem też nieśmiała jeżeli chodzi o prezentowanie moich pomysłów – mówi Kate Bush w kolejnym odcinku cyklu muzycznego autorstwa Piotra Metza.
rozwiń zwiń