X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Od "Alive" do "Sirens" – Pearl Jam i ich najlepsze utwory

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 12:38
Bohaterem nowego cyklu muzycznego autorstwa Piotra Metza jest zespół Pearl Jam. O najważniejszych piosenkach amerykańskiego zespołu będziemy opowiadać w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki".
Audio
  • Od "Alive" do "Sirens" - cykl Piotra Metza o Pearl Jam (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Eddie Vedder, wokalista Pearl Jam, na koncercie w Virginia Beach w 2008 r.
Eddie Vedder, wokalista Pearl Jam, na koncercie w Virginia Beach w 2008 r. Foto: wikipedia/ CC/ Metal Chris

Kamień milowy, przełom, nowy kierunek w muzyce?  – Pearl Jam to zespół, który faktycznie prowokuje tego typu opinie. Ma też bardzo oddanych i wiernych fanów – mówił dziennikarz muzyczny Trójki Piotr Metz.

Archiwalne odcinki cyklu Piotra Metza o Pearl Jam>>>

Pierwsze, polskie spotkanie z Pearl Jam to – jak wspominał Piotr Metz -  pamiętny koncert na warszawskim Torwarze, przesunięty o kilka godzin z powodu ciężkiej zimy. – Dla prawie wszystkich polskich fanów to było pierwsze spotkanie, ale za to jakie! A i zespół to pamięta, daję słowo – dodał Piotr Metz.

Pearl Jam to kolejny bohater wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd, jak Led Zeppelin , Pink Floyd , The Doors , Sting , Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix , R.E.M. , Elvis Presley, Prince, Michael Jackson , Nirvana , Foo Fighters , a także  Franka Zappy Kate Bush.

Na muzyczny cykl Piotra Metza zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 7.40.

(ei)

Zobacz więcej na temat: Pearl Jam Piotr Metz

Czytaj także

"Comfort and Happiness", czyli płyta testowana na ludziach

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2013 14:56
- Wiązaliśmy z nią duże nadzieje, chociaż staraliśmy się nie ingerować w nagrywanie. Szczęśliwie współpraca układa się bardzo dobrze. Zanim płyta została skończona, odbywały się nawet testy na pracownikach firmy – mówił o debiutanckiej płycie Dawida Podsiadło, Kazimierz Pułaski z firmy Sony Music Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żądze Kate Bush: od razu wiedziałam, że muszę to mieć

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 11:15
- Miałam dużo szczęścia, bo byłam w studiu nagraniowym podczas prezentacji nowego urządzenia, na jego bardzo wczesnym etapie. Wiedziałam, że muszę mieć ten sprzęt - mówi Kate Bush o tzw. Fairlight Sampler w kolejnym odcinku cyklu muzycznego autorstwa Piotra Metza.
rozwiń zwiń