"FotografoMannia", czyli z domowego archiwum redaktora Wojciecha

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2015 14:30
Czy zdjęcia można pokazać w radiu? To zadanie trudne, ale wykonalne. Pod warunkiem, że na rzeczonych zdjęciach jest... Wojciech Mann.
Audio
  • "FotografoMannia", czyli z domowego archiwum redaktora Wojciecha (Trójka)
Krzysztof Materna i Wojciech Mann. Na antenie Trójki zaprezentowaliśmy fragmenty spotkania, które odbyło się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej 1 grudnia minionego roku. Miało ono związek z premierą nowej książki Wojciecha Manna o jakże wiele mówiącym tytule FotografoMannia.
Krzysztof Materna i Wojciech Mann. Na antenie Trójki zaprezentowaliśmy fragmenty spotkania, które odbyło się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej 1 grudnia minionego roku. Miało ono związek z premierą nowej książki Wojciecha Manna o jakże wiele mówiącym tytule "FotografoMannia".Foto: archiwum Wojciecha Manna

I - na przykład - zabawki jego dzieciństwa lub pocztówki z - pełnych niespodzianek - zagranicznych wojaży. Zapraszamy do wysłuchania fragmentów spotkania poświęconego nowej książce redaktora WM!
Redaktor, zwany pieszczotliwie Draculą z Myśliwieckiej, przejrzał wszystkie albumy znajdujące się w rodzinnym archiwum. I zgodził się pokazać je światu. Jakież to są skarby!
Mały Wojtuś na kucyku. Przyszły kaskader. Niedoszły rajdowiec. Miłośnik big beatu i włosów niekrótkich. Przyjaciel... kamienia. Szpieg w budce telefonicznej... Podróżnik, który ukochał ciepłe kraje. I wreszcie - tancerz ze szkoły samby.
Jeden człowiek, a ile talentów!
Na antenie Trójki zaprezentowaliśmy fragmenty spotkania, które odbyło się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej 1 grudnia minionego roku. Miało ono związek z premierą nowej książki Wojciecha Manna o jakże wiele mówiącym tytule "FotografoMannia".
O fotografiach rozmawiali uczestnicy spotkania. A byli nimi, poza głównym bohaterem, także Piotr Bukartyk, Krzysztof Kawałko, Dariusz Pieróg oraz dr Andrzej Kruszewicz.
Zdjęcia można obejrzeć w dołączonych do artykułu galeriach.

***

Przygotował: Michał Nogaś

Goście: Wojciech Mann, Piotr Bukartyk, Krzysztof Kawałko, Dariusz Pieróg, Andrzej Kruszewicz

Data emisji: 05.01. 2015

Godzina emisji: 18.05

(mp)

Czytaj także

Pierwszy wywiad-rzeka z Krzysztofem Kowalewskim

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 16:00
- To rozmowa z wybitnym aktorem, od lat związanym z Trójką. To on z wdziękiem, olbrzymim wyczuciem i zaangażowaniem wcielił się w postać nie do końca rozgarniętego, niedobrze wychowanego, niekulturalnego mężczyzny,czyli Pana Sułka - tak Michał Nogaś mówi o Krzysztofie Kowalewskim, bohaterze książki "Taka zabawna historia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Za co Marek Wałkuski pokochał USA, czyli książka o parkometrach, country i pogrzebach

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2014 13:00
- Pomysł książki zrodził się wtedy, gdy pomyślałem, że czas się pakować i wracać do kraju - mówi o swojej drugiej książce "Ameryka po kaWałku" Marek Wałkuski, korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Książki roku "Z najwyższej półki"

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2014 18:26
Za nami kolejne dwanaście miesięcy. Dla wielu autorek i autorów, a także dla czytelników - naprawdę dobre.
rozwiń zwiń