X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Licytacja złotego serduszka WOŚP w piątek w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2015 17:45
Pierwsza licytacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w piątek i to na antenie Trójki! Kuba Strzyczkowski w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" będzie licytował złote serduszko nr 93 i Trójkowy kalendarz z autografem Jurka Owsiaka.
Audio
  • Licytacja złotego serduszka WOŚP w piątek w Trójce
Jurek Owsiak i złote serduszko nr 93 przed piątkową licytacją w Trójce
Jurek Owsiak i złote serduszko nr 93 przed piątkową licytacją w TrójceFoto: Wojciech Dorosz/PR

- Serduszko waży nie więcej niz 4 i pół grama. Ma szpileczkę, można je nosić ze sobą, ma też baretkę i na niej napis "2015" - opowiadał Jurek Owsiak w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki".

Trójka licytuje dla WOŚP>>>
Dlaczego nr 93? - Bo Polskie Radio kończy 90 lat, plus 3 jak Trójka - to bardzo prosty kontekst. To będzie bardzo gorąca licytacja, z bardzo wielu powodów. Dlatego, że gramy i dla dzieci i dla seniorów. Bardzo dużo ludzi dało nam sygnał, że czekają na finał i chcą być razem z nami - dodał.

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów. Aukcja na ten cel odbędzie się w Programie 3 w piątek 9 stycznia w popołudniowym bloku "Zapraszamy do Trójki" (godz. 16.00-19.00), a poprowadzi ją Kuba Strzyczkowski.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Rozmawiał: Robert Kantereit

Gość: Jerzy Owsiak

Data emisji: 08.01.2015

Godzina emisji: 17.15

(mp)

Zobacz więcej na temat: Jurek Owsiak Trójka WOŚP

Czytaj także

Wielka Orkiestra gra dla chorych dzieci

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2011 00:20
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 19. W tym roku zbiera pieniądze na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Owsiak: seniorzy to społeczność, której jesteśmy coś winni

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 08:00
- Przez 25 lat wolnej Polski, żadna z opcji politycznych w ogóle nie zajmowała się i nie zajmuje geriatrią - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce prezes i współzałożyciel fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak: WOŚP znów gra w Polsce i na świecie

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2014 17:03
11 stycznia 2015 roku odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Sztaby są już ukonstytuowane - mówi Jurek Owsiak.
rozwiń zwiń