Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 17:13
- Po pierwsze cieszę się, że Program III po raz pierwszy przyznaje Trójkowy Znak Jakości miastu i po drugie, że tym miastem jest Wrocław - mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon.
Audio
  • Wrocław pierwszym miastem na świecie z Trójkowym Znakiem Jakości (Zapraszamy do Trójki- popołudnie)
  • Miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - zagadka nr 1 (Do południa/Trójka)
  • Miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - zagadka nr 2 (Do południa/Trójka)
  • Miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - zagadka nr 3 (Do południa/Trójka)
  • Miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - zagadka nr 4 (Do południa/Trójka)
  • Miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - zagadka nr 5 (Do południa/Trójka)
  • Miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - zagadka nr 6 (Do południa/Trójka)
Wrocław został pierwszym miastem z Trójkowym Znakiem Jakości
Wrocław został pierwszym miastem z Trójkowym Znakiem Jakości Foto: Vorwerk/wikimedia commons

Wybór Wrocławia nie budził żadnych wątpliwości. - 10-osobowa kapituła Znaku Jakości, składająca się z najwybitniejszych dziennikarzy Trójki wybierała spośród pięciu nominowanych miast. Były to: Gdynia, Katowice, Kraków, Wrocław, Sopot. Dziewięć osób głosowało na Wrocław. Trójkowy Znak Jakości został przyznany Wrocławiowi za duszę, charakter, urodę i inteligencję - wyznała Magda Jethon.

Tak rodziła się radiowa Trójka >>>

Prezydent miasta nie krył wzruszenia. - Jestem bardzo przejęty, cieszę się nieprawdopodobnie. Dobrze, że nie jesteśmy na wizji, bo byście Państwo zobaczyli, że mi się oczy zaszkliły - dodał Rafał Dutkiewicz. Opowiadał, że Trójka jest bardzo mocno związana z Wrocławiem. - Jesteście bardzo tu słuchani. Moja żona nie nastawia żadnej innej rozgłośni poza Trójką - stwierdził.

Trójka obchodzi 53. urodziny!>>>

Trójkowy Znak Jakości zostanie oficjalnie wręczony Wrocławiowi 17 kwietnia. - Przywitamy Państwa bardzo serdecznie - oświadczył Rafał Dutkiewicz i zdradził, co wyjątkowego będzie czekało na Trójkowych dziennikarzy...

Program III Trójkowym Znakiem Jakości od 2009 roku docenia najbardziej wartościowe książki i płyty. Tym razem przyszedł czas na miasto.

mp/fbi

Czytaj także

Wrocław kulturalnym magnesem Europy. Czy to się utrzyma?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2015 03:11
- Mamy nadzieję, że Wrocław będzie mógł jeszcze długo czerpać korzyści, a miano Europejskiej Stolicy Kultury da powiew świeżego powietrza - mówi Lucia Caudet, rzecznik Komisji Europejskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pendolino w rękach dziennikarzy Trójki. Tak wyglądało szkolenie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2015 13:27
Po co Pendolino otwiera dziób? Dlaczego przechodząc przez tory nie należy stawiać stóp na główkach szyn? Taką tajemną wiedzę posiedli dziennikarze Trójki na specjalnym szkoleniu zorganizowanym przez PKP Intercity.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka osobista" - urodzinowy prezent dla naszych słuchaczy!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 09:47
Od dziś 1 kwietnia będzie nie tylko rocznicą powstania Trójki, lecz także dniem, w którym rozpoczęła się radiowa rewolucja. Panie i Panowie! Z okazji obchodzonych przez nas 53. urodzin przedstawiamy przełomowy w historii radiofonii projekt - "Trójkę osobistą"!
rozwiń zwiń