X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

#SOSNepal: 3 mln złotych dla poszkodowanych

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 17:11
- To nie jest jeszcze kwota ostateczna, bo trwa rozliczenie z operatorami i siecią Rossmann, która sprzedawała koszulki - mówi Justyna Stępień z Polskiej Akcji Humanitarnej.
Audio
  • PAH wstępnie podsumowuje akcję #SOSNepal (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Mieszkańcy zdewastowanego trzęsieniem ziemi Nepalu liczą na naszą pomoc
Mieszkańcy zdewastowanego trzęsieniem ziemi Nepalu liczą na naszą pomocFoto: pixabay.com

W akcji #SOSNepal chodziło o zebranie jak największej kwoty na pomoc osobom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Włączyło się w nią ponad 30 redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych oraz ogromna liczba Polek i Polaków, którzy chcą pomagać Nepalczykom.

Dotychczas sprzedano 52 465 koszulek (8 665 - sklep PAH, 43 800 - Rossmann) i wysłano 132 535 SMS-ów.

- Część pieniędzy została przeznaczona na budowę tymczasowych schronień. Reszta środków zostanie użyta do odbudowy domów. Będziemy też zmierzać do odbudowy jednej ze szkół - mówi gość "Zapraszamy do Trójki".

Teraz do Nepalu jedzie ekipa, która będzie budować misję Polskiej Akcji Humanitarnej. - Trzeba skoordynować nasze działania z pozostałymi organizacjami pozarządowymi i ONZ. Na miejscu znów dokonamy rozpoznania potrzeb i potem zdecydujemy, jaka pomoc powinna być udzielona, gdzie i w jaki sposób ją zaplanować - dodaje Radosław Araszkiewicz z PAH.

Justyna Stępień i Radosław Araszkiewicz (Polska Akcja Humanitarna)
Justyna Stępień i Radosław Araszkiewicz (Polska Akcja Humanitarna)


Umowa pomiędzy PAH i operatorami komórkowymi wygasa 31 lipca o godz. 23.59. Tym samym akcja #SOSNepal dobiega końca. Koszulki nadal dostępne będą w sprzedaży, choć z dnia na dzień ich liczba maleje.

  • Kup koszulkę w drogeriach Rossmann, na www.skleppah.pl, www.sklep.polskieradio.pl oraz www.kulturalnysklep.pl. Cena charytatywnego T-shirtu wynosi 25 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na działania PAH w Nepalu.
  • Wyślij SMS o treści "Nepal" pod numer 73646 (całkowity koszt to 3,69 zł). Operatorzy komórkowi (Heyah, Orange, Play, Plus, T-Mobile) zrzekli się dochodu ze specjalnych SMS-ów. Partnerem Technologicznym akcji jest Digital Virgo S.A.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzący: Robert Kantereit
Goście: Justyna Stępień i Radosław Araszkiewicz (Polska Akcja Humanitarna)
Data emisji: 30.07.2015
Godzina emisji:
16.36

mp/fbi

Czytaj także

"Wiem, że Nepal się z tego podniesie"

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 19:00
Magda i Sujan, polsko-nepalskie małżeństwo, przeżyli trzęsienie ziemi w Katmandu. Teraz planują odbudowę nepalskiej wioski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nepal - kraj, który podnosi się z tragedii

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 17:32
Blisko osiem stopni w skali Richtera - z taką siłą niespełna dwa miesiące temu zatrzęsła się ziemia w Nepalu. Z całego świata zaczęła pomoc. Czy okazała się skuteczna?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy niosą pomoc ofiarom trzęsienia ziemi

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 18:33
Decyzję o wyjeździe podjęli bez zastanowienia. Joanna jest chirurgiem dziecięcym, Marcin ratownikiem medycznym, Łukasz logistykiem.
rozwiń zwiń