Porażki szablistek i siatkarzy plażowych w Rio

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 18:10
Piotr Kantor i Bartosz Łosiak przegrali z Rosjanami Nikitą Ljaminem i Dmitrijem Barsukiem 0:2 (14:21, 17:21) w swoim drugim występie w turnieju olimpijskim siatkarzy plażowych w Rio de Janeiro.
Audio
  • Porażki szablistek i siatkarzy plażowych w Rio (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Małgorzata Kozaczuk przed pojedynkiem eliminacyjnym szablistek z Tunezyjką Azzą Bebes
Małgorzata Kozaczuk przed pojedynkiem eliminacyjnym szablistek z Tunezyjką Azzą BebesFoto: PAP/Adam Warżawa

Na inaugurację rozgrywek grupy B polski duet pokonał Niemców Markusa Boeckermanna i Larsa Flueggena 2:0. Z kolei Ljamin i Barsuk wcześniej ulegli Holendrom Alexandrowi Brouwerowi i Robertowi Meeuwsenowi 0:2.

W środę o godz. 21.30 holenderska para będzie rywalizowała z Kantorem i Łosiakiem. W olimpijskich zawodach w Rio uczestniczą też Monika Brzostek i Kinga Kołosińska oraz Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. Polki pierwsze spotkanie wygrały, a Polacy przegrali.

Dziś rywalizowały też szablistki. Małgorzata Kozaczuk odpadła z turnieju. W 1/8 finału Polka przegrała z Tunezyjką Azzą Besbes 12:15. Na drugiej rundzie udział w zawodach zakończyły Bogna Jóźwiak i Aleksandra Socha.

- Niespodziewanie przegrałam. Nie jestem dzieckiem igrzysk, jeśli chodzi o indywidualne turnieje. Nie mam w nich szczęścia - mówiła zapłakana Aleksandra Socha Michałowi Gąsiorowskiemu.

Jakie występy Polaków czekają na nas dziś w Rio? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Relacje z igrzysk w Rio będziemy Państwu zdawać od poniedziałku do soboty w porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" o godzinie 8.15 i 17.40 oraz w niedziele o godzinie 9.05 i po 17.00 w "Trzeciej stronie medalu".

Igrzyska Olimpijskie - specjalny serwis Polskiego Radia >>>

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Autor: Tomasz Gorazdowski, Michał Gąsiorowski
Prowadzi: Krzysztof Łoniewski
Data emisji: 8.08.2016
Godzina emisji: 17.41

PAP/mp

Czytaj także

Skrajne emocje. Rafał Majka i Agnieszka Radwańska o Rio 2016

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 15:00
- Jak widać moja kariera rozwija się bardzo dobrze. Giro d'Italia, Tour de France i teraz olimpiada - mówił Rafał Majka po sobotnim wyścigu, w którym zdobył brązowy medal olimpijski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy triumf siatkarzy w Rio za nami

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 14:25
Polscy siatkarze wygrali z Egipcjanami 3:0 (25:18, 25:20, 25:17) w pierwszym meczu tych ekip w grupie B turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro. W kolejnym spotkaniu biało-czerwoni zmierzą się we wtorek z Irańczykami.
rozwiń zwiń