Trudne chwile ekipy "Trzech sztuk w Antarktyce"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 17:39
Zespół wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce" jest na morzu czwarty dzień. Płynie Cieśniną Drake'a w kierynku Białego Kontynentu i zgodnie z przewidywaniami choroba morska daje się we znaki.
Audio
  • Trudne chwile ekipy "Trzech sztuk w Antarktyce" (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)

Początek rejsu był spokojny, jednak w Cieśninie Drake'a załoga została dotknięta chorobą morską. - Mówię do Państwa w pozycji horyzontalnej, to chyba pierwszy raz kiedy w ten sposób nagrywam, ale się inaczej nie da - relacjonuje Paweł Drozd.

Zapraszamy do wysłuchania materiału Paweł Drozdo trudach pierwszych dni na morzu. Kolejnej relacji z wyprawy będzie można posłuchać we wtorek (21.02) po godzinie 17.10.

***

Więcej informacji na temat wyprawy można znaleźć na stronie http://trzysztuki.polskieradio.pl

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi:
Robert Kantereit
Goście: Paweł Drozd (dziennikarz PR3)
Data emisji:
20.02.2017 
Godzina emisji: 17.15

mp

Czytaj także

"Trzy sztuki w Antarktyce". Tego jeszcze nie było

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 17:46
- Takiego wydarzenia w radiu jeszcze nie było i długo nie będzie. Jak nam się uda, będą o nas pisać w encyklopediach - mówi pół żartem, pół serio Paweł Drozd, dziennikarz Trójki, jeden z uczestników wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzy sztuki w Antarktyce". Start z Warszawy już w niedzielę!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2017 15:17
- Ludzie mediów mają często skłonność do przesady w używaniu "dużych" słów. Ale w wypadku tej wyprawy trzeba ich użyć. Bo jest ona wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, bezprecedensowa - mówi Paweł Drozd o wyprawie "Trzy sztuki w Antarktyce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekipa "Trzech sztuk w Antarktyce" rozpoczęła rejs

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2017 17:46
- Kiedy już wypłyniemy z portu, to nie będzie już absolutnie żadnego miejsca, w którym moglibyśmy uzupełnić jakiekolwiek zapasy. To, co zabierzemy teraz ze sobą, to wszystko, z czego będziemy mogli korzystać przez najbliższy miesiąc - powiedział Paweł Drozd, dziennikarz Trójki, jeden z uczestników wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce".
rozwiń zwiń