X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trudne chwile ekipy "Trzech sztuk w Antarktyce"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 17:39
Zespół wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce" jest na morzu czwarty dzień. Płynie Cieśniną Drake'a w kierynku Białego Kontynentu i zgodnie z przewidywaniami choroba morska daje się we znaki.
Audio
  • Trudne chwile ekipy "Trzech sztuk w Antarktyce" (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)

Początek rejsu był spokojny, jednak w Cieśninie Drake'a załoga została dotknięta chorobą morską. - Mówię do Państwa w pozycji horyzontalnej, to chyba pierwszy raz kiedy w ten sposób nagrywam, ale się inaczej nie da - relacjonuje Paweł Drozd.

Zapraszamy do wysłuchania materiału Paweł Drozdo trudach pierwszych dni na morzu. Kolejnej relacji z wyprawy będzie można posłuchać we wtorek (21.02) po godzinie 17.10.

***

Więcej informacji na temat wyprawy można znaleźć na stronie http://trzysztuki.polskieradio.pl

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi:
Robert Kantereit
Goście: Paweł Drozd (dziennikarz PR3)
Data emisji:
20.02.2017 
Godzina emisji: 17.15

mp

Czytaj także

"Trzy sztuki w Antarktyce". Tego jeszcze nie było

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 17:46
- Takiego wydarzenia w radiu jeszcze nie było i długo nie będzie. Jak nam się uda, będą o nas pisać w encyklopediach - mówi pół żartem, pół serio Paweł Drozd, dziennikarz Trójki, jeden z uczestników wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzy sztuki w Antarktyce". Start z Warszawy już w niedzielę!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2017 15:17
- Ludzie mediów mają często skłonność do przesady w używaniu "dużych" słów. Ale w wypadku tej wyprawy trzeba ich użyć. Bo jest ona wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, bezprecedensowa - mówi Paweł Drozd o wyprawie "Trzy sztuki w Antarktyce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekipa "Trzech sztuk w Antarktyce" rozpoczęła rejs

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2017 17:46
- Kiedy już wypłyniemy z portu, to nie będzie już absolutnie żadnego miejsca, w którym moglibyśmy uzupełnić jakiekolwiek zapasy. To, co zabierzemy teraz ze sobą, to wszystko, z czego będziemy mogli korzystać przez najbliższy miesiąc - powiedział Paweł Drozd, dziennikarz Trójki, jeden z uczestników wyprawy "Trzy sztuki w Antarktyce".
rozwiń zwiń