X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Gorazdowski radzi, co zobaczyć w Bhutanie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2017 20:57
- Niezależnie od tego, w jakiś sposób będziemy podróżować po Bhutanie, kilku punktów na naszej drodze zabraknąć nie może - mówi dziennikarz Trójki.
Audio
  • Tomasz Gorazdowski radzi, co zobaczyć w Bhutanie (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Klasztor Tiger Nest w Bhutanie
Klasztor Tiger Nest w BhutanieFoto: ultramansk/shutterstock.com

Na liście nie może zabrakną Tiger Nest - klasztoru położonego na wysokości 3 tys. metrów, zbudowanego na klifie, z pięknym widokiem na Dolinę Paro. Jaka jest historia tego miejsca? Z jakich powodów warto odwiedzić warownię Punakha Dzong? Co jeszcze warto zobaczyć i o jakiej dyscyplinie można powiedzieć, że jest narodowym sportem tego azjatyckiego kraju? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tomasz Gorazdowski kończy już swoją 3-miesięczną podróż po Azji. Po wyruszeniu z Timoru Wschodniego różnymi środkami transportu przemieszczał się przez m.in. Malezję, Laos, Kambodżę i Birmę, by dotrzeć do Bhutanu. Relacji naszego dziennikarza można było słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 17.10. Zapraszamy też na stronę kierunekazja.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 20.04.2017 
Godzina emisji: 17.15

mk

Czytaj także

Bhutan - kraj, jak żaden inny. Oto dlaczego

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 17:48
- To malutki kraj wciśnięty pomiędzy dwa supermocarstwa: Indie i Chiny. Kto tu przyjedzie, będzie zaskoczony - opowiada Tomasz Gorazdowski.
rozwiń zwiń