"Kierunek Azja". Podsumowanie wyprawy do księcia Bhutanu

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017 19:12
- 90 dni w podróży, 14 krajów po drodze. Jest co wspominać i o czym opowiadać - mówi Tomasz Gorazdowski, który kończy swą azjatycką podróż.
Audio
  • "Kierunek Azja". Podsumowanie wyprawy do księcia Bhutanu (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Tomasz Gorazdowski na indonezyjskiej wyspie Flores
Tomasz Gorazdowski na indonezyjskiej wyspie FloresFoto: Tomasz Gorazdowski

Co było najważniejsze? Pogoda? A może jedzenie? Gdzie było najlepsze? Jacy są ludzie w tej części świata? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której wypowiedzieli się m.in. Polacy, których dziennikarz Trójki spotkał na swojej drodze.

***

Tomasz Gorazdowski kończy swoją 3-miesięczną podróż po Azji. Po wyruszeniu z Timoru Wschodniego różnymi środkami transportu przemieszczał się przez m.in. Malezję, Laos, Kambodżę i Birmę, by dotrzeć do Bhutanu. Relacji naszego dziennikarza można było słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 17.10. Dostepne są one na stronie: kierunekazja.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 24.04.2017
Godzina emisji: 17.16

mk

Czytaj także

Timor Wschodni - raj na ziemi?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 11:45
- Ja się trochę rozczarowałem. Nie ma tu tylu rajskich plaż, ilu się spodziewałem. Inne, sąsiednie kraje wcale nie są pod tym względem gorsze - mówi przebywający w Timorze Wschodnim Tomasz Gorazdowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Singapur. Azjatycka Szwajcaria z orientalnym klimatem

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 13:49
Jak to możliwe, że w ciągu zaledwie 50 lat ten kraj, bez bogactw naturalnych, na niewielkiej przestrzeni, z niedużą liczbą ludności, stał się najbardziej rozwiniętym państwem świata - zastanawia się Tomasz Gorazdowski, który podczas swój azjatyckiej podróży dotarł właśnie do Singapuru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Koncepcja szczęścia narodowego brutto"? Tylko w Bhutanie

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 17:48
- Jeszcze kilkadziesiąt lat temu Bhutan bliższy był XVIII niż XXI wiekowi. Teraz coraz więcej jest kwestii, w których świat chce naśladować to azjatyckie państwo - mówi Tomasz Gorazdowski.
rozwiń zwiń