X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundusze europejskie dla firm. W czym mogą pomóc?

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 20:06
- Dzięki funduszom mogliśmy stworzyć innowacyjną plafromową grę "Age of Cavemen" - cieszy się Stanisław Fiedor, prezes zarządu firmy produkującej gry komputerowe.
Audio
  • Fundusze europejskie dla firm. W czym mogą pomóc? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
(Zdjęcie ilustracyjne)
(Zdjęcie ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Gość Trójki opowiada o tym, jak w rozwoju działalności jego firmy pomogło i pomaga dofinansowanie unijne. Pozwala ono choćby na współpracę międzynarodową z dużymi zagranicznymi firmami oraz umożliwia prowadzenie badań.

- Otrzymaliśmy również dofinansowanie z Komisji Europejskiej, z programu Creative Media. Pozwala nam ono na przygotowanie preprodukcji gry, której tworzenie w innej sytuacji trudno byłoby rozpocząć - dodaje rozmówca Ernesta Zozunia.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym Stanisław Fiedor dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi funduszy europejskich.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Rozmowę prowadzi: Ernest Zozuń
Gość: Stanisław Fiedor (prezes zarządu Fuero Games)
Data emisji: 18.05.2017
Godzina emisji: 

fbi/iwo

Czytaj także

Atrakcje Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 20:14
- Mamy środki zarówno dla małych i średnich przedsiębiorców, jak i dla tych dużych. To środki, dzięki którym można zbudować sobie centrum badawczo-rozwojowe - opowiadała w Trójce wiceminister Jadwiga Emilewicz, zapraszając na Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wspiera młodych (duchem) przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 19:53
- Jesteśmy instytucją, która wspiera młodych przedsiębiorców i osoby, które myślą o tym, aby rozpocząć przygodę z przedsiębiorczością - mówi Anna Daszuta-Zalewska, dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.
rozwiń zwiń