X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katar w dyplomatycznych tarapatach

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 18:25
Katar deklaruje gotowość do negocjacji w związku z kryzysem dyplomatycznym w Zatoce Perskiej. Minister spraw zagranicznych tego kraju rozmawiał na ten temat telefonicznie ze swoim odpowiednikiem w Kuwejcie.
Audio
  • Katar w dyplomatycznych tarapatach (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Zawieszenie lotów jest konsekwencją kryzysu w Zatoce Perskiej. Na zdjęciu Doha, stolica Kataru
Zawieszenie lotów jest konsekwencją kryzysu w Zatoce Perskiej. Na zdjęciu Doha, stolica KataruFoto: PAP/EPA/IAN LANGSDON

Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Jemen, Libia, Bahrajn i Malediwy zerwały stosunki dyplomatyczne z Katarem, oskarżając to państwo o wspieranie terrorystów. Wstrzymana została wymiana transportowa między tymi krajami a Katarem, co w praktyce odcięło to państwo od świata.

Jak bardzo odbiło się to na połączeniach lotniczych nie tylko w rejonie Bliskiego Wschodu, ale i na całym świecie? Jakie znaczenie w tym kontekście miała wizyta Donalda Trumpa w Arabii Saudyjskiej? Co katarskie komplikacje oznaczają dla polskiego rynku gazu? I czy obecna sytuacja może wpłynąć na mistrzostwa świata w piłce nożnej planowane w tym niewielkim emiracie w 2022 roku? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi: Robert Kantereit
Autorka materiału: Anna Rokicińska
Data emisji:
6.06.2017
Godzina emisji: 16.50

IAR/mk/czaj

Czytaj także

"Rzeźnik z Kabulu" wraca do Afganistanu

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 16:30
- Gulbuddin Hekmatyar to przywódca radykalizmu muzułmańskiego w Afganistanie. Pojawił się w połowie lat 70., jednak najbardziej zaistniał w latach 80., gdy Afganistan został najechany przez armię radziecką - tłumaczył Wojciech Jagielski, reporter, dziennikarz PAP i autor licznych publikacji o Afganistanie.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samoloty z krajów arabskich nie lądują w Katarze

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 07:37
Żaden samolot z Arabii Saudyjskiej, Bahrainu, Kuwejtu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie wyląduje w Katarze. Decyzję o zamknięciu przestrzeni powietrznej podjęły wczoraj kraje, które zerwały stosunki dyplomatyczne z rządem w Dosze.
rozwiń zwiń