X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowe porozumienie nuklearne na linii USA – Iran?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2018 18:15
Donald Trump wyraził w gotowość spotkania z prezydentem Iranu Hasanem Rowhanim. Amerykański prezydent mówi o możliwości negocjacji nowego porozumienia nuklearnego z tym Krajem.
Audio
  • Co planuje Donald Trump? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Donald Trump
Donald TrumpFoto: Joseph Sohm/Shutterstock.com

Międzynarodowe porozumienie dotyczące kontroli irańskiego programu rozwoju broni jądrowej, zawarte 14 lipca 2015 pomiędzy Iranem, a sześcioma mocarstwami: USA, Rosją, Wielką Brytanią, Francją i Chinami oraz Niemcami, zostało przez amerykańskiego prezydenta wypowiedziane w maju tego roku. 

– Jeszcze nic nie jest jasne, jednak można postawić roboczą hipotezę. Kształtuje nam się coś takiego w polityce zagranicznej USA, jak taka pokraczna doktryna Trumpa. Z jednej strony ma polegać na tym, że prowadzona jest jednostronna polityka, a z drugiej wyrażana jest chęć do rozpoczęcia negocjacji – mówi Tomasz Smura z Fundacji Pułaskiego. 

Jakie mogło by być nowe porozumienie z Iranem i czy ta renegocjacja jest w ogóle możliwa? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Prowadzi: Ernest Zozuń
Gość: Tomasz Smura (Fundacja Pułaskiego)
Data emisji: 31.07.2018
Godzina emisji: 17.23

kw

 

Czytaj także

Pożary w Grecji. Bilans ekonomiczny

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2018 12:10
74 osoby zginęły, setki są poparzone lub ranne, a tysiące ludzi straciło dach nad głową. To bilans jaki podają greckie służby ratunkowe. Ale bilans dla kraju liczony będzie jeszcze długo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przywódca sekty Aum stracony w Japonii

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 17:10
Wykonano wyrok śmierci przez powieszenie na kolejnych sześciu członkach sekty kierowanej przez Shoko Asahara, która rozpyliła w tokijskim metrze gaz bojowy sarin w 1995 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego służby Erdoğana porywają Turków za granicą?

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 18:00
Agenci tureckiego wywiadu dokonują poza granicami swojego państwa porwań członków ruchu islamskiego duchownego Fethullaha Gülena. Znane są już przypadki takich uprowadzeń, m. in. na Ukrainie, w Azerbejdżanie, Kosowie, a ostatnio – w Mongolii.
rozwiń zwiń