X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zimna wojna" powalczy o trzy Oscary!

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 17:59
Liczyliśmy na nominację do tegorocznych Oscarów, jednak mało kto spodziewał się, że "Zimna wojna" otrzyma aż trzy szanse na statuetkę!
Audio
  • Trzy nominacje do Oscara "Zimnej wojny"! (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Kadr z filmu Zimna wojna
Kadr z filmu "Zimna wojna"Foto: Mat. prasowe

"Zimna wojna" otrzymała trzy nominacje do Oscarów. Film Pawła Pawlikowskiego będzie walczył o nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsza reżyseria i najlepsze zdjęcia. Listę nominowanych filmów ogłoszono w Los Angeles. 

– Amerykańscy krytycy mówili, że dużą niespodzianką byłoby, gdyby zabrakło nominacji dla "Zimnej wojny" najlepszy filmu nieanglojęzyczny – relacjonuje ze Stanów Zjednoczonych Jan Pachlowski, korespondent Polskiego Radia. 

– To ogromna radość i wielki sukces. Bardzo się cieszę z nominacji dla Pawła Pawlikowskiego, jako najlepszego reżysera – zaznacza Ewa Puszczyńska, producentka filmu. 

Jakie były zaskoczenia w tegorocznych nominacjach do Oscarów? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: Patrycjusz Wyżga
Goście: Jan Pachlowski (korespondent Polskiego Radia), Ryszard Jaźwiński (dziennikarz radiowej Trójki), Ewa Puszczyńska (producentka "Zimnej wojny")
Data emisji: 22.01.2019 
Godzina emisji: 16.38

kw/mk