X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2009 16:00
Trop śledztwa w sprawie kradzieży tablicy " Arbeit macht frei" z bramy wjazdowej do Muzeum Auschwitz prowadzi do Szwecji.
Audio

A dalej do organizacji neonazistowskich. Porozmawiamy o tym z naszą korespondentką w Oslo.

Kolejne wybuchy w Iranie . Na ulice Teheranu ponownie wyszli zwolennicy lidera opozycji Mir Hosejna Musawiego. Wczoraj demonstranci skandowali , że krwią przypłacą walkę o swobody w tym kraju....

Ochrona nauczycieli przed uczniami i rodzicami, prawo do godziwej płacy, nieukrywanie niekompetencji kolegów po fachu. Związek Nauczycielstwa Polskiego chce stworzyć Kodeks Etyczny Pedagoga.

W domu nadal pachnie świętami. Bo odgrzewamy pierogi , kapustę z grzybami...ryby. A to niezdrowe ...Przypalone potrawy są rakotwórcze-przypominają eksperci.  

Dziś też kolejna odsłona  "Wykrywacza talentów". Zapraszamy do gdańskiej ASP.

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska . 

Czytaj także

Więzienie za kradzież napisu z Auschwitz

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2010 11:38
Krakowski sąd skazał w czwartek trzech mężczyzn, oskarżonych o kradzież napisu z muzeum w Auschwitz, na kary od półtora roku do 2 lat i 6 miesięcy więzienia oraz nawiązki po 10 tys. zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zleceniodawca kradzieży z Auschwitz zatrzymany

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 15:30
W Szwecji aresztowano Andersa Hoegstroema podejrzewanego o podżeganie do kradzieży napisu "Arbeit macht frei" znad bramy byłego niemieckiego obozu zagłady.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szwedzki trop ws. kradzieży napisu potwierdzony?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2009 06:00
Prokuratura Okręgowa w Krakowie wystąpi z prośbą o pomoc do szwedzkiego ministerstwa sprawiedliwości. Chodzi o kradzież napisu "Arbeit macht frei" z byłego obozu w Auschwitz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zatrzymano dwóch złodziei tablicy z Auschwitz

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2010 18:57
Dwaj złodzieje skazani za kradzież tablicy "Arbeit Macht Frei" znad bramy obozu w Oświęcimiu, zostali zatrzymani przez policję.
rozwiń zwiń