Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 16:00
"To była bardzo trudna decyzja dla całej rodziny" tak informacje o ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika przyjęła rodzina Olewników.

      "Chcemy być pewni , że zapalamy świeczkę na grobie naszego syna" tak informacje o ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika przyjęła rodzina Olewników. Jak to możliwe, że nie zrobiono dokładnych badań DNA ciała wskazanego przez zabójców?

   Cichocki kontra Kamiński. Przed Sejmową Komisją Hazardową odpowiada dziś sekretarz kolegium ds. służb specjalnych Jacek Cichocki . Na ile jego zeznania są zbieżne , a na ile zaprzeczaja temu co wczoraj mówił były szef CBA Mariusz Kamiński?

   Po zwycięstwie nad Niemcami pora na Szwedów. Jaką taktykę zastosuje trener szczypiornistów Bogdan Wenta? Kto zagra na bramce a kto poprowadzi naszą druzynę do zwycięstwa? O tym w relacji Michała Gąsiorowskiego.

   25 tysięcy euro - tyle fani Diego Maradony zapłacili za jego diamentowy kolczyk , skonfiskowany przez włoską Gwardię Finansową na poczet zaległych podatków. Pytanie - ile fan jest w stanie dać za kurtkę, samochód czy pościel w której spała gwiazda?

   Proszę też nie zapomnieć o naszym codziennym konkursie . Dziś pytanie z życiorysu Sherlocka Holmesa. Stawką jest wyjazd do Vancouver!

   Krystian Hanke i Roma Leszczyńska zapraszamy! 

Czytaj także

Tajemnicza wizyta w prosektorium

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2010 12:06
Minister sprawiedliwości potwierdził, że nieuprawniona osoba weszła do prosektorium, w którym znajdowało się ciało Krzysztofa Olewnika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będzie ekshumacja zwłok Krzysztofa Olewnika

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 11:46
Sejmowa komisja śledcza do spraw Olewnika uznała decyzję prokuratury o ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika za zasadną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakończyła się ekshumacja zwłok Krzysztofa Olewnika

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2010 06:18
Na zabytkowym cmentarzu w Płocku rozpoczęły się we wtorek rano prace przy ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika. Cmentarz został zamknięty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śledztwo ws. śmierci zabójcy Olewnika przedłużone

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2010 15:48
Do 5 czerwca przedłużono prowadzone przez ostrołęcką prokuraturę okręgową śledztwo w sprawie śmierci jednego z zabójców Krzysztofa Olewnika - Sławomira Kościuka.
rozwiń zwiń