Zd3

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2009 16:00
Zamiast Waffen SS pojawią się cyborgi. Zamiast polskich żołnierzy superbohaterowie. Tak będzie wyglądało Powstanie Warszawskie w interpretacji Tomasza Bagińskiego, który pracuje nad filmem "Hardkor'44"

Ten znany rysownik i animator będzie dziś gościem ZD3.

        O Powstaniu Warszawskim porozmawiamy także z młodzieżą , która poznaje historię sprzed 65 lat uczestnicząc w grupach rekonstrukcyjnych. Czy młodych ludzi losy sanitariuszek i powstańców wzruszają, intrygują...

      Dziś rusza "Przystanek Woodstock", podziękowanie WOŚP dla wolontariuszy , którzy każdego roku zbierają pieniądze dla chorych dzieciaków. Zapewniamy- łączenie z Jurkiem Owsiakiem będzie!

      Ponadto o ciekawym pomyśle Wydawnictwa "Znak" by stworzyć "Słownik mowy dziecięcej".

      Robert Kantereit i Roma Leszczyńska zapraszamy!

Czytaj także

Animuj Warszawę

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2009 13:18
Powstał pierwszy film animowany o Warszawie. Ponad stu uczestników warsztatów zorganizowanych w Muzeum Powstania Warszawskiego przez rok pracowało pod okiem Tomasza Bagińskiego
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hardkor 46

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2009 08:24
Plany Tomasza Bagińskiego dotyczące realizacji filmu „Hardkor 44” o powstaniu warszawskim wywołały sporo komentarzy. Część reakcji ograniczała się do pytania 'ale po co znowu o powstaniu?', inne wywołało zdziwienie fantastyczną naturą nowego filmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grunwald: Reaktywacja

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2010 15:00
Startuje promocja 600. rocznicy Bitwy pod Grunwaldem. Nowoczesne technologie pozwoliły ożywić historyczne wydarzenie.
rozwiń zwiń