X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2008 16:00
Aukcja Trójki, Caritas Polska i Centrum Dzieciom Afryki z Zamościa dla dzieci Darfuru. Równolegle na antenie Trójki i na stronie www.aukcja.dzieciomafryki.pl trwać będzie aukcja przedmiotów, z której dochód przekazany zostanie na pomoc dzieciom
Audio

Aukcja Trójki, Caritas Polska i Centrum Dzieciom 
Afryki z Zamościa dla dzieci Darfuru. Równolegle na antenie Trójki  i na stronie www.aukcja.dzieciomafryki.pl trwać będzie aukcja przedmiotów, z której dochód przekazany zostanie na pomoc dzieciom w ogarniętym rebelią Czadzie. Oprócz aukcji zajmiemy się dziś również wizytą Donalda Tuska w Moskwie, tajnym posiedzenem Sejmu i innymi ważnymi sprawami.

Licytować będziemy następujące przedmioty:

Obraz - zdjęcie ruin kościoła karmelitów w Lizbonie autorstwa Janusza Gajosa

Sportowa torba tenisowa od Marcina Dańca

Album fotograficzny "Polska. Dom tysiącletniego narodu" z autografem Adana Bujaka

Koszulka Barcelony z autografem Thierrego Henry ze specjalnym certyfikatem potwierdzającym autentyczność podpisu

 

Caritas Polska razem z Komisją Episkopatu Polski Ds. Misji zakupią pakiety przeżyciowe dla głodujących dzieci, które zostaną przetransportowane przez Polskich żołnierzy do Czadu. Środki te zostaną rozdysponowane przez księdza-kapelana, który wyjedzie na misję do Czadu razem z Polskimi żołnierzami.

Zapraszam serdecznie - Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2009 16:00
Zapraszamy na drugą licytację Idą Święta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2009 16:00
Podczas trzech poprzednich licytacji zebraliśmy ponad 466 000 zł. Jesteśmy pewni Państwa obecności przy odbiornikach w piątkowe popołudnie. 18 grudnia, w popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki”, w godzinach 16.00 - 19.00 na aukcję wystawimy:
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2008 16:00
Buty kulomiotacza Tomasza Majewskiego, w których zdobył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Pekinie czy talię kart z kasyna w Las Vegas- to między innymi będzie można kupić na dzisiejszej - pierwszej w tym roku trójkowej licytacji. Poprowadzę ją od 16-ej na naszej antenie. Dochód -jak co roku ęłęódzięki państwa zaangażowaniu wesprze Rodzinne Domy Dziecka. Opis wszystkich licytowanych dziś przedmiotów znajdą państwa na naszej stronie internetowej www.polskieradio.pl/trojka pod hasłem "idą ś
rozwiń zwiń