X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2008 16:00
Złe wieści napływają z Brukseli. Szansa na uratowanie Stoczni Gdańsk jeszcze jest, ale szczecińska i gdyńska muszą liczyć się z upadłością.
Audio

Plan A ratowania tych zakładów prawdopodobnie zostanie odrzucony, minister skarbu napomknął coś o planie B. Ostateczne rozwiązanie to wciąż plan X - czyli nieznany.

Kurator swoje, PZPN swoje. Taka oto dwuwładza zapanowała w polskiej piłce nożnej. Aż strach pomyśleć co będzie, gdy pojawią się dwie reprezentacje biało-czerwonych...Na razie wyklęci przez ministra sportu, a namszczeni przez UEFA działacze spokojnie przygotowują nowe wybory władz. Kandydaci spokojnie zgłosili swoje kandydatury.

Tak oto gorąco zaczyna się październik - miesiąc oszczędzania. Tymczasem w akademickich aulach spokojnie jak co roku rozbrzmiała: Gaudeamus igitur. Wiesz czym chrakteryzuje się nowoczesny student?

Ma 3 fakultety, zna biegle 3 języki obce, 5 lat doświadczenia zawodowego a często własną firmę. O nich porozmawiamy dziś w audycji.

Zapraszam- Krystian Hanke

Czytaj także

Stocznie upadają, Grad zostaje

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2009 12:33
Nawet jeśli polskich stoczni nie uda się sprzedać do końca sierpnia minister Grad nie starci stanowiska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Śniadek o stoczniach

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2009 08:42
"Jestem rozczarowany niewielkim zainteresowaniem majątkiem stoczni Gdynia"
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Może być problem z pracą dla byłych stoczniowców"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2009 11:03
Minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak przyznała, że będzie problem ze znalezieniem pracy dla byłych stoczniowców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki protest stoczniowców pod koniec maja

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2010 00:14
Zachodniopomorska Solidarność zapowiada na 31 maja ogólnopolski protest w obronie przemysłu okrętowego. W proteście mają wziąć m.in. udział związkowcy ze stoczni w Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Zakładów Cegielskiego z Poznania i Zakładów Chemicznych Police.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wkrótce przetarg na majątek stoczni Gdynia

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2010 00:09
Wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz powiedział PAP, że do końca maja zostanie uruchomiona procedura przetargowa dla niesprzedanych w ubiegłym roku części majątku stoczni Gdynia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czyszczenie sportu przede wszystkim prawne

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2008 09:06
PZPN musi wystartować już do nowych wyborów jako związek, który ma system prawa uregulowany, działa zgodnie z prawem i na podstawie prawa.
rozwiń zwiń