X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zd3 Popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2009 16:00
Inne kraje się boją a Belgia nie. Bo potrzebuje polskich pracowników : inżynierów, personelu medycznego, farmaceutów, biotechnologów. Kraj ten od 1 maja otwiera dla nas swój rynek pracy.
Audio

            Przyjechali do Warszawy . Chcą by zauważono ich problemy . Jest na to szansa bo kolejarze i stoczniowcy wybrali doskonały termin na swoje protesty. W stolicy odbywa się bowiem Kongres Europejskiej Partii Ludowej z udziałem wielkich osobistości świata polityki. Związkowcy liczą na to, że kamery telewizyjne i mikrofony radiowe, przy okazji, zostaną skierowane również na nich .  

            Porozmawiamy też sytuacji w Meksyku i zagrożeniu świńską grypą w Polsce.  Poznają Państwo przedstawicieli polskich gmin uznanych przez Krajowa Agencję Poszanowania Energii za najbardziej dbajace o oszczędzanie energii. Ponadto przy okazji Międzynarodowego Dnia Tańca opowiemy o trudach nauki w szkole baletowej .

            Polecamy popołudniowy program Zapraszamy do Trójki : Robert Kantereit i Roma Leszczyńska . 

Czytaj także

Nie ma informacji na temat Polaków poszkodowanych w Moskwie

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2010 11:16
MSZ nie ma obecnie informacji na temat Polaków poszkodowanych w wyniku eksplozji w Moskwie - poinformował w poniedziałek dziennikarzy Grzegorz Jopkiewicz z biura prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coraz mniej Polaków chce pracować na Wyspach

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2010 19:34
54,7 tys. Polaków zarejestrowało się w Wielkiej Brytanii do pracy w 2009 r. wobec 104 tys. w 2008 r. - ogłosił w czwartek Narodowy Urząd Statystyczny (ONS).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The best of England" - reportaż Hanny Bogoryja Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2008 18:15
Milion Polaków pracuje i mieszka na Wyspach. Chcąc nie chcąc obcują z angielską kulturą i obyczajowością. I choć nie wszystko ich zachwyca w angielskiej codzienności, są rzeczy, które chętnie przenieśliby do Polski.
rozwiń zwiń