Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2009 16:00
Dlaczego spalił się hotel socjalny w Kamieniu Pomorskim? MSWiA ma już wstępny raport na ten temat. Jego szczegóły w naszej audycji.

Czy to będzie "druga Rospuda"? Ekolodzy alarmują , że planowana budowa nowej tamy na Wiśle we Włocławku ingeruje w środowisko naturalne. Ucierpi wiele gatunków zwierząt- ptaków czy ryb. Ministerstwo Środowiska zapewnia, że tama zbudowana będzie z uwzględnieniem warynków ekologicznych tego terenu. Dziś w programie dyskusja na ten temat.

Michel Platini jest zadowolony z naszego tempa przygotowań do Euro 2012. Mówił dziś o tym na specjalnej konferencji prasowej. Relacja naszego reportera po 16-ej.

Zapraszam- Robert Kantereit

Czytaj także

Są zarzuty ws. tragicznego pożaru hotelu socjalnego

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 13:29
Dwoje pracowników Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Kamieniu Pomorskim, m.in. jego dyrektor, usłyszało zarzuty w śledztwie dotyczącym pożaru hotelu socjalnego w tym mieście. W kwietniu ub. roku. w pożarze budynku zginęły 23 osoby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Straż zachowała dobre standardy

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2009 08:49
Nie podejmowaliśmy w ciągu pierwszych minut działań gaśniczych, bo skupiliśmy się na ratowaniu ludzi. To są procedury i zdrowa logika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Taka tragedia tu u nas się stała" - reportaż Anny Kolmer

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2009 18:15
Trwa 3-dniowa żałoba narodowa w związku z tragicznym pożarem hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim. W pożarze zginęło 21 osób, połowa to dzieci i młodzież.
rozwiń zwiń