X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2010 16:00
Kampania wyborcza będzie nietypowa . Bo jest na nią niewiele czasu a poza tym będzie się odbywała w cieniu żałoby po ofiarach katastrofy pod Smoleńskiem .
Audio

                  Dziś żegnamy Krystynę Bochenek. Naszą radiową koleżankę z Radia Katowice a ostatnio senator RP. Była tytanem pracy , miała wiele pomysłów, wielu z nich nie zrealizowała...

                  Czy można edukować poprzez wizytę w więzieniu? Tak robią na przykład w Łodzi . Tzw. trudna młodzież ma mozliwość porozmawiania z osadzonymi. Jakie wyciąga wnioski z tych spotkań? 

                  Jesteśmy w sieci jednym z najbardziej aktywnych internautów ale niestety we wrzucaniu "śmieci" , tzw. spamu . Dlaczego tak się dzieje?

                  Dziś też poznamy kolejny urokliwy zakątekw Polsce . Bedziemy w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej , w głuszy leśnej . Gdzieś w okolicach Złotego Potoku. Być może za naszą namową zajrzą tam państwo kiedyś w wakacje?

                  Robert Kantereit i Roma Leszczyńska .

Czytaj także

Polska gigantem spamu

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2010 09:22
10 procent niechcianych wiadomości pochodzi z Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Politycy dezorientują, talibowie skrzętnie notują"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2010 16:00
Decyzja o opuszczeniu Afganistanu przez Polaków nie może być jednostronna i pochopna - uważa były dowódca wojsk lądowych, gen. Waldemar Skrzypczak. Ten temat nie powinien być tematem kampanii wyborczej - ocenia europoseł SLD Janusz Zemke.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poncyljusz do Tuska: make peace not war

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2010 19:03
Rzecznik sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego Paweł Poncyljusz ocenił dzisiejsze słowa premiera wypowiedziane pod adresem szefa PiS jako agresywne i przykre.
rozwiń zwiń