X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2008 16:00
Rok temu przed Kancelarią Premiera stanęło Białe Miasteczko. Pielęgniarki z całego kraju koczowały dniem i nocą, domagając się od rządu Jarosława Kaczyńskiego reform w służbie zdrowia. Rząd się od tego czasu zmienił, czy polepszyła się sytuacja pielęgniarek? Porozmawiamy o tym w programie.
Audio

A dziś- w tym samym miejscu- przed Kancelarią Premiera- protestują kolejarze. Kilkuset pracowników kolei zrzeszonych w NSZZ "Solidarność" sprzeciwia się likwidacji przywilejów emerytalnych. Więcej na ten temat w dzisiejszej audycji.

Wakacje praktycznie zaczynają się już dziś. W ubiegłym roku w szczycie letnich podróży- czyli w lipcu i sierpniu zginęło w na polskich drogach ponad tysiąc osób. Czy tę tragiczną statystykę można zmienić na lepsze? Zastanowimy się nad tym

Zapraszam- Robert Kantereit

Czytaj także

"Będziemy głodować do skutku"- protest kolejarzy

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2009 20:54
"Będziemy głodować do skutku"- zapowiada szef kolejarskiej "Solidarności" w Podlaskiem Jerzy Grodzki. On i 9 innych osób ze spółki Przewozy Regionalne trzeci dzień prowadzą w Warszawie głodówkę protestacyjną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejarze chcą służyć prezydentowi w ostatniej drodze

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2010 12:03
Kolejarze apelują o przewiezienie trumny z ciałem Lecha Kaczyńskiego do Krakowa pociągiem. Pod apelem do komitetu organizacyjnego pogrzebu prezydenta podpisały się wszystkie kolejarskie zwazki zawodowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co rząd może zaproponować pielęgniarkom?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2007 17:45
Przełom? Premier postanowił wbrew wcześniejszym zapowiedziom spotkać się z pielęgniarkami przebywajacymi w Kancelarii Prezesa RM.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zd3 Popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2009 16:00
Inne kraje się boją a Belgia nie. Bo potrzebuje polskich pracowników : inżynierów, personelu medycznego, farmaceutów, biotechnologów. Kraj ten od 1 maja otwiera dla nas swój rynek pracy.
rozwiń zwiń