X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2009 16:00
Ryszard B i Andrzej Z pseudonim "Słowik" To o nich mowa w akcie oskarżenia w sprawie zabójstwa generała Marka Papały.
Audio

Dochodzenie trwało aż 11 lat. Wreszcie prokuratura skierowała sprawę zabójstwa generała Marka Papały do sądu. Zarzuty postawiono Ryszardowi B i Andrzejowi Z pseudonim "Słowik" . Mieli oni namawiać do zabójstwa finkcjonariusza policji.

Kuba to kraj określany jako jeden z najbardziej nieprzychylnych dla biznesu. A tu okazuje się, że dwójka Polaków prowadzi na Kubie swoje interesy. Jak im się wiedzie?

Siedziba Nato w Brukseli jeszcze kilkanaście lat temu była zamknięta dla Polaków i polskich mediów. Dziś odwiedza ją dla Państwa nasz reporter Łukasz Walewski.

Jak Państwu się podoba pomysł emerytur dla piłkarzy? Taki projekt ma złożyć PiS. Sami piłkarze twierdzą , że nie zarabiają zbyt mało ale ich kariera kończy się w wieku 35 lat.

U nas jutro Świeto Niepodległości . Chińczykom data 11/11 kojarzy się z jedynkami. Jedynki to symbole singli a 11 listopada to u nich Dzień Singla właśnie .

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska zapraszamy.

Czytaj także

Zirajewski prosił o zwolnienie. Boją się o "Słowika"

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2010 21:39
Po śmierci Zirajewskiego wzmocniono ochronę innego gangstera związanego ze sprawą zabójstwa gen. Papały, Andrzeja Zielińskiego ps. „Słowik” - dowiedział się portal tvp.info.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zginął przez znajomość Mazura z „Nikosiem”?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 11:04
Zeznania prywatnego detektywa pozwalają racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego zdecydowano się na zamordowanie byłego szefa policji, generała Marka Papały.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa Papały: "Słowik" i Bogucki przed sądem

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2010 06:01
Ruszył proces gangsterów Andrzeja Zielińskiego ps. Słowik i Ryszarda Boguckiego, oskarżonych o współudział w zabójstwie b. szefa policji gen. Marka Papały w 1998 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie wiem kto i dlaczego zabił Papałę"

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2010 12:21
Do 12 lutego Sąd Okręgowy w Warszawie odroczył rozpoczęty w środę proces dwóch gangsterów za nakłanianie i o współudział w zabójstwie b. szefa policji gen. Marka Papały w 1998 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"DGP": nie chronili akt afery Rywina, zabójstwa Papały

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2010 07:08
Ministerstwo Sprawiedliwości przerwało kontrolę w kancelariach tajnych, zaraz po tym jak wykryto nieprawidłowości w ochronie dokumentów dotyczących najważniejszych śledztw - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
rozwiń zwiń