X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaki będzie kolejny ruch Recepa Erdoğana?

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 18:00
Wynik niedzielnych wyborów lokalnych to prawdopodobnie jedna z najbardziej znaczących porażek w politycznej karierze Erdogana. 
Audio
  • Czy polityka Erdogana i partii AKP przestaje działać? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan
Prezydent Turcji Recep Tayyip ErdoganFoto: shutterstock/Sasa Dzambic Photography

AKP (Partia Sprawiedliwości i Rozwoju Erdogana) straciła prawie wszystkie prowincje na zachodnim i południowym wybrzeżu kraju, a także spory kawałek Turcji środkowej, włączając w to stolicę Ankarę. 

Najważniejsze miasto Turcji, Stambuł, też prawdopodobnie zostanie przejęte przez opozycję. Do tego pogłębia się konflikt z USA. Stany Zjednoczone mają wstrzymać program wprowadzania na uzbrojenie Turcji amerykańskiego myśliwca F-35. To odpowiedź na zakup przez Ankarę rosyjskiego systemu rakietowego S-400.

– To jest państwo silnie scentralizowane. Władze lokalne mają kompetencje zarządczo-administracyjne, ale istnieje pewne ryzyko, że będa tolerowały różne ruchy społeczne pojawiające się w tych miastach, jakąś oddolną działalność opozycyjną, która przez władzę została zdefiniowana już nawet nie jako skierowaną przeciwko jej samej, ale w państwo tureckie – mówi Mateusz Chudziak z OSW.

Czy przestaje działać metoda polityki wewnętrznej i zewnętrznej Erdogana i jak może się on odegrać?  Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: 
Patrycjusz Wyżga
Autor rozmowy: Ernest Zozuń 
Gość: Mateusz Chudziak (Ośrodek Studiów Wschodnich)
Data emisji: 2.04.2019
Godzina emisji: 17.2

ml

Czytaj także

Co budują wspólnie przywódcy Rosji, Turcji i Iranu?

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 17:00
Prezydenci Rosji i Turcji wczoraj w Akkuyu w Turcji nacisnęli guzik i tak rozpoczęło się betonowanie, rozpoczęła się budowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Żółte kamizelki". Czym jest ruch, wokół którego narasta coraz więcej mitów?

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2019 16:00
Jak zaznaczył Piotr Kamiński, żółte kamizelki są ruchem bardzo podzielonym. – Jest ogromny podział w ich szeregach. Zbierają się tylko wtedy, kiedy trzeba wyjść na ulice, ale kiedy próbują się organizować, nic z tego nie wychodzi – ocenia.
rozwiń zwiń