Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2007 16:00
Przeciętnemu Polakowi kojarzy się chyba najbardziej z akcją "Pajacyk". To zbiórka pieniędzy na obiady dla dzieci z ubogich rodzin. Ale prowadząca ją Polska Akcja Humanitarna niesie pomoc potrzebującym także za granicą.

Jej ostatnie przedsięwzięcia to misja w Afryce - m.in w Sudanie. Mija 15 lat od powstania PAH i dziś w audycji będziemy o niej dużo mówić.

W Sejmie znowu spór- po raz kolejny posłowie kłócą się o powstanie i zakres działalności komisji śledczej d.s.wyjaśnienia okoliczności śmierci Barbary Blidy. Relacja w programie.

Będziemy też w Zakopanem- burmistrz miasta zaapelował, by w czasie świąteczno- noworocznym turyści poruszali się po mieście pieszo. Dlaczego? Odpowiedź w dzisiejszej audycji.

Zapraszam- Robert Kantereit

Czytaj także

15 lat Polskiej Akcji Humanitarnej

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2007 01:27
We wtorek na naszej antenie sporo czasu poświęcimy Polskiej Akcji Humanitarnej, która obchodzi 15-lecie swojego istnienia. PAH, to dziesiątki - jeśli nie setki akcji o zasięgu polskim, europejskim i światowym. To Polska Strona Głodu - www.pajacyk.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PAH na pomoc Haiti!

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2010 23:10
Polska Akcja Humanitarna prowadzi zbiórkę publiczną, której celem jest zebranie środków na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Wszyscy, którzy chcą włączyć się do tej akcji, mogą to zrobić:
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sandomierz otrzymał pomoc od PAH

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2010 12:35
Polska Akcja Humanitarna przywiozła transport środków czystości i artykułów dezynfekcyjnych dla powodzian z okolic Sandomierza.
rozwiń zwiń