Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2008 16:00
"Czy wyraża Pani/Pan zgodę na komercjalizację placówek służby zdrowia, która umożliwi prywatyzację szpitali?"- takie pytanie chce Polakom postawić w referendum prezydent.

Referendum miałoby się odbyć w styczniu. Lech Kaczyński uważa, że zapytanie o tę kwestię obywateli jest niezbędne. W audycji zbierzemy opinie na ten temat.

Pogawędka telefoniczna na pokładzie samolotu- powstaje system, który ma umożliwić na polskich liniach funkcjonowanie telefonów komórkowych. Ale czy rzeczywiście w powietrzu chcemy rozmawiać przez telefon? Bo niektórzy czas spędzony w samolocie traktują jako odpoczynek- także od telefonu.

Porozmawiamy też o rudziku. To mały ptaszek, który z różnych powodów miewa bardzo ciężkie życie. Czy to właśnie dlatego przez niektórych nazywany jest "ludzikiem"?

Zapraszam- Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Ewa Kopacz

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2008 08:15
Nie straszmy ludzi tym, co by było, tylko mówmy o faktach. Jeśli dzisiaj funkcjonują w Polsce sto cztery prywatne placówki ochrony zdrowia, które cieszą się dobra opinią pacjentów, to przestańmy opowiadać pacjentom, że to, co jest, jest dobre.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy będzie prywatyzacja szpitali?

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2008 17:45
Opozycja a także związki działające w służbie zdrowia krytykują PO za pomysł "totalnej prywatyzacji szpitali". Co ona oznacza dla pacjentów?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Silne polskie państwo jest wszystkim potrzebne"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2010 18:46
Jarosław Kaczyński na wiecu w Rawie Mazowieckiej po raz kolejny odniósł się do kwestii prywatyzacji służby zdrowia. Kandydat PiS w wyborach prezydenckich podkreślał, że silne państwo jest potrzebne, by strzec też wspólnego majątku, który "obsługuje" wspólne potrzeby całego społeczeństwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziś wyrok ws. wyborczych pozwów Kaczyńskiego i Komorowskiego

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2010 06:47
Sąd ma w południe wydać orzeczenie w sprawie dwóch wniosków wyborczych Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztab Komorowskiego pozwał J. Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2010 06:09
W Warszawie sąd rozpatrzy dziś w trybie wyborczym pozew złożony przez sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta przeciwko kandydatowi PiS. Chodzi o słowa Jarosława Kaczyńskiego o rzekomym poparciu Bronisława Komorowskiego dla pomysłu prywatyzacji służby zdrowia.
rozwiń zwiń