X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2008 16:00
Przed oddziałami NBP w całym kraju ustawiły się ogromne kolejki- niektórzy stanęli w nich już wczoraj wieczorem- to po to, by kupić srebrną monetę nominale 20 złotych .Przedstawia ona Sokoła Wędrownego. Ale jej wartość jeszcze dziś w dalszym obiegu może wzrosnąć nawet do kilkuset złotych. O coraz bardziej popularnym lokowaniu gotówki w numizmaty- więcej w dzisiejszym programie.
Audio

Nasze dane na portalu "Nasza Klasa" nie są zabezpieczone we właściwy sposów- twierdzi Główny Inspektor Danych Osobowych. Ale czy to zniechęci Polaków do wpisywania się na ten najpopularniejszy w tej chwili społecznościowy portal? Zastanowimy się nad tym w audycji.

Polska jest jednym z głównych faworytów tego turnieju- jutro w Norwegii zaczynają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Porozmawiamy o szansach na medal naszych szczypiornistów.

Zapraszamy- Robert Kantereit i Grażyna Mędrzycka

Czytaj także

Dane osobowe trzeba chronić też w Internecie

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2010 07:54
Dziś obchodzimy Dzień Ochrony Danych Osobowych. Tegorocznym tematem wiodącym jest prywatność w Internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internauci uciekają z Naszej-klasy

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2010 08:05
Internauci wycofują się z Naszej-klasy. Nie chcą oddać najpopularniejszemu serwisowi społecznościowemu w Polsce praw do wszystkich zdjęć, informacji i wpisów, które w nim umieścili - pisze "Gazeta Wyborcza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2008 16:00
W piątek najważniejsza jak do tej pory zagraniczna wizyta premiera. Donald Tusk jedzie do Moskwy. Już dziś na ten temat rozmawiać będzie z prezydentem- czy obaj mają jednakową polityczną wizję dotyczącą stosunków Polski z Rosją? Porozmawiamy o tym w audycji.
rozwiń zwiń