X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2008 16:00
Głośna sprawa zabicia młodego niedźwiedzia w Tatrach powraca. Przed sądem stanie troje turystów, oskarżonych o utopienie zwięrzęcia w potoku Doliny Chochołowskiej. Tłumaczyli, że zwierzę ich zaatakowało.
Audio

Prokuratura nie dała temu wiary. Sformułowała oskarżenie także dlatego, że niedźwiedzie są gatunkiem chronionym. Relacja z procesu w naszym programie.

Ewa Sowińska podała się do dymisji. Tym samym zakończyły się kilkutygodniowe dyskusje na temat dalszego sprawowania przez nią funkcji Rzecznika Praw Dziecka. Kto może zająć jej miejsce? Porozmawiamy o tym w audycji.

Dziś Trójka jest przez cały dzień w Barcelonie. Po 16-ej razem z Michałem Gąsiorowskim będziemy na placu, na którym kibice "Barcy"świętują po zwycięstwie swojej drużyny.

Zapraszamy- Robert Kantereit i Grażyna Mędrzycka

Czytaj także

Atak groźnego niedźwiedzia. "To nie pluszowy miś"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2010 14:20
Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego tropią niedźwiedzia, który w środę zaatakował drwali pracujących w okolicach Łysej Polany. Wcześniej ten sam niedźwiedź zaatakował pracowników leśnych po słowackiej stronie Tatr.
rozwiń zwiń