Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2009 16:00
Nowy rok, kłopoty z gazem, a u nas jeszcze policytacyjne spotkanie i pojedynek na limeryki.

Nowy rok, kłopoty z gazem, a u nas jeszcze policytacyjne spotkanie i pojedynek na limeryki. O tym, że coraz częściej starsze żony mają dużo młodszych mężów i że z Kasprowego da się zjeżdżać na byle czym. I jeszcze o tym, jak trudno jest dziś żyć z strefie Gazy. I o wielu innych, ciekawych sprawach. Zapraszam, Kuba Strzyczkowski.

Zobacz więcej na temat: Kuba Strzyczkowski Nowy Rok

Czytaj także

Projekt Nabucco utknął w martwym punkcie

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2010 02:30
Negocjacje Turcji z Azerbejdżanem w sprawie zabezpieczenia dostaw gazu ziemnego dla odbiorców europejskich znalazły się w impasie, spowodowanym tureckimi próbami unormowania stosunków z Armenią - poinformował we wtorek turecki minister energetyki Tan
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sikorski: Polska może będzie eksporterem gazu

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2010 14:09
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski uważa, że wyniki poszukiwań gazu łupkowego pokażą, czy "w perspektywie dekad" Polska będzie nadal importerem, czy też eksporterem gazu. Pierwszy odwiert ma ruszyć na Pomorzu w przyszłym miesiącu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"DGP": Gazowe eldorado w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2010 05:56
"Dziennik Gazeta Prawna" pisze, że za kilka miesięcy w Polsce ruszą pierwsze próbne odwierty w poszukiwaniu złóż gazu. Jeśli zakończą się sukcesem, mamy szansę uniezależnić się w tej kwestii od Rosji - podkreśla gazeta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszmy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2009 16:00
Przesłane Naftohazowi zlecenie Gazpromu o wznowieniu tranzytu gazu to prowokacja, a zawarte w niej warunki techniczne są niemożliwe do spełnienia - twierdzą Ukraińcy.
rozwiń zwiń