Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2008 16:00
Trójka nadal w Kraju Basków. Wczoraj byliśmy w Bilbao, dziś opowiemy o San Sebastian. Sprawdzimy, jak żyje się w tym mieście- jego stałym mieszkańcom, a także Polakom, którzy tam pracują. Będziemy też w szkole w tym mieście.

A w San Sebastian trwa Międzynarodowy Festiwal Filmowy, dziś gwiazdą będzie Meryl Streep. Nasi reporterzy będą na spotkaniu z aktorką, wrażenia po nim przekażą w popołudniowym programie.

Porozmawiamy też o tzw."zakrętach śmierci", które w górach są wyzwaniem nawet dla doświadczonych kierowców. Powstał plan, by jeden z takich zakrętów w Karkonoszach zamienić na atrakcję turystyczną. Czy to dobry pomysł? Zastanowimy się nad tym w programie.

Zapraszam- Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Trójka w Kraju Basków

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2008 01:26
Już od kilku dni nadajemy relacje z festiwalu filmowego w San Sebastian - miasta położonego w Kraju Basków - autonomicznym i dosyć niesfornym regionie Hiszpanii. Od czwartku na naszej antenie jeszcze więcej baskijskich audycji...
rozwiń zwiń

Czytaj także

SAN SEBASTIAN vs. reszta świata

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2008 13:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Filmowy w San Sebastian

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2008 13:12
18 września rozpoczął się w San Sebastian 56. Międzynarodowy Festiwal Filmowy, jedna z największych imprez światowego kina. Na miejscu są nasi specjalni wysłannicy: Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

klub Trójki

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2008 21:00
Klub Trójki gości w centrum Bilbao - gdzie Dariusz Rosiak rozmawia z mieszkańcami kraju Basków o ich tozsamości, narodowości, kulturze.
rozwiń zwiń