Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2008 16:00
Na uczelniach w całym kraju trwa sesja poprawkowa. Tymczasem samorząd studentów Uniwersytetu Wrocławskiego uważa, że egzaminy na studiach są za trudne. Dlatego do regulaminu studiów chce wprowadzić taki oto zapis- w przypadku nie zdania egzaminu przez 90 procent studentów, egzamin byłby anulowany i powtórzony. Co na to władze uczelni? Zajmiemy się sprawą w dzisiejszym programie.

"Wielu z nas nie ma nawet zdolności kredytowej, by kupić mieszkanie" - tak twierdzą sędziowie i na znak protestu przeciwko niskim zarobkom w przyszłym tygodniu zapowiadają "dzień bez wokand". W Krakowie nie odbędzie z tego powodu jedna trzecia rozpraw sądowych. Więcej na ten temat w dzisiejszej audycji.

Będzie też o quadach- popularnych pojazdach rekreacyjno wypoczynkowych. Coraz więcej z nich jeździ bowiem po publicznych drogach, powodując zagrożenie dla siebie i innych użytkowników.

Zapraszam- Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

Because we are your friends

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2010 02:00
Dziś, jak co egzaminacyjny sezon, atelier z myślą o tych, którzy twórczo spędzają noc. W książkach, notatkach, zeszytach. Z kawą i nie chcemy wiedzieć czym jeszcze :) Jesteśmy z Wami!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2010 16:00
Wyrok w sprawie Komorowski-Kaczyński uchylony! Gorące chwile na finiszu kampanii. Jak głosować? Czy kwiatki na karcie do głosowania przeszkodzą? Sprawdzimy.
rozwiń zwiń