X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2008 16:00
"Nie życzę sobie, żeby ratowano mnie na siłę lub bez końca utrzymywano w śpiączce"- noszenie kartki z takim oświadczeniem proponuje poseł PO Jarosław Gowin. Czy mamy prawo do tego stopnia dysponować swoim życiem i zdrowiem? Czy nie kłóci się to z zasadą ratowania człowieka w każdej sytuacji? Dziś porozmawiamy o tym w programie.
Audio

W Poznaniu zaczęła się Międzynarodowa Konferencja Klimatyczna. Według prognoz- klimat w 2050 roku ociepli się o co najmniej 2 stopnie Celsjusza. Sukcesem konferencji byłoby więc skłonienie wszystkich państw świata do ograniczenia emisji dwutlenku węgla i powstrzymanie tego procesu. W Poznaniu jest nasz reporter, będzie relacjonował przebieg konferencji.

Pies wyprowadzany tylko z dorosłym? Tego chce Rada Miasta w Slupsku. Czy to dobry pomysł? Zajmiemy się sprawą w popołudniowej audycji.

Zapraszam- Robert Kantereit

Czytaj także

Kolejny etap przygotowań do zmian klimatycznych

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2008 17:42
Nie oczekujmy tutaj jakichś spektakularnych decyzji, jakichś apeli czy podpisania jakichś wielkich deklaracji, tylko taka robota organiczna.
rozwiń zwiń