ZD3

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2008 16:00
Trójka Przekracza Granice-tym razem jesteśmy w USA. Przedstawimy raport o tym kraju na kilka tygodni przed wyborami prezydenckimi. Trasę naszych wysłanników można śledzić na stronie internetowej www.polskieradio.pl/granice.

Dziś pierwsze relacje Agnieszki Obszańskiej, Michała Żakowskiego , Tomka Michniewicza i Dariusza Rosiaka.

      O amerykańskich "klimatach" w  Popołudniowym Zapraszamy do Trójki.

 

    Robert Kanteriet

Czytaj także

TPG Indie/Tybet - Dharamsala

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2009 17:39
Trójka nadal przekracza granice. Tym razem północnych Indii. Dharamsala. Od 50 lat dom tysięcy Tybetańczyków, którzy uciekli z okupowanego przez komunistyczne Chiny Tybetu. Zapraszamy do posłuchania relacji naszych reporterów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w więzieniu San Quentin

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2008 10:47
Odsiadka w San Quentin to życie w brudzie, wśród robactwa i w społeczności, w której siły podzielone są pomiędzy gangi. Więzienie odwiedził w ramach akcji Trójka Przekracza Granice Tomek Michniewicz - zapraszamy do posłuchania reportażu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka Przekracza Granice - Finał

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2007 12:33
Podróżnicy wracają już do Polski. Dziś w studiu na żywo Wojciech Cejrowski i Filip Jasieński opowiadają o swoich przeżyciach oraz kulisach przygotowywania relacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka na Wall Street i... w Krośnie!

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2009 22:44
W środę, 25 lutego i czwartek, 26 lutego w ramach akcji Trójka Przekracza Granice i wspólnie z "Rzeczpospolitą" zagościmy na Wall Street. Wcześniej jednak odwiedzimy Krosno - jedno z pierwszych miejsc dotkniętych w Polsce kryzysem...
rozwiń zwiń