X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2009 16:00
Król popu nie żyje - wspomnienie o Michaelu Jacksonie. Na południu Polski powódź. W Augustowie w weekend slalom gwiazd, w Gdyni Open'er Festival. O tym wszystkim i j4eszcze więcej - w popołudniowej audycji - zapraszam serdecznie - Kuba Strzyczkowski
Audio

Król popu nie żyje - wspomnienie o Michaelu Jacksonie. Na południu Polski powódź. W Augustowie w weekend slalom gwiazd, w Gdyni Open'er Festival. O tym wszystkim i j4eszcze więcej - w popołudniowej audycji - zapraszam serdecznie - Kuba Strzyczkowski

Czytaj także

To Jackson

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2009 13:05
Na ekrany kin na całym świecie wchodzi film dokumentalny "Michael Jackson’s This Is It".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Południe Polski walczy z żywiołem. Zobacz zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 15:52
Małopolska, Śląskie i Podkarpackie pod wodą. Ewakuacja tysięcy ludzi, zalane drogi, tory kolejowe. Według danych Straży Pożarnej żywioł dotychczas pochłonął 5 ofiar.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Album z nieznanymi utworami Jacksona w listopadzie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2010 16:42
Nawet po śmierci Michael Jackson bije rekordy: osoba zarządzająca majątkiem króla popu podpisała największy w historii kontrakt nagraniowy - opiewającą na 200 mln dolarów umowę z firmą fonograficzną Sony Music na realizację 10 projektów w ciągu siedmiu lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Śmierć króla" - Jan Kasia (premiera)

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2009 18:15
W czwartek 25 czerwca zmarł Michael Jackson. Co dla współczesnej muzyki rozrywkowej oznacza śmierć króla popu? Dla pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków jest to koniec pewnej epoki. Jaki będzie świat i muzyka bez niego? O tym opowiada reportaż.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fani uczczą rocznicę śmierci króla pop

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2010 06:35
Dziś przypada pierwsza rocznica śmierci Michaela Jacksona. Do rocznicowych uroczystości przygotowują się fani Jacksona na całym świecie. Gwiazdor zmarł w wieku 50 lat w Los Angeles.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hołd w stolicy miłości dla Michaela Jacksona

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2010 09:02
Francuscy fani Michaela Jacksona spędzili wspólnie wieczór i dużą część nocy przed paryską katedrą Notre-Dame. Było to pierwsze z kilku zaplanowanych na ten weekend paryskich wydarzeń, związanych z pierwszą rocznicą śmierci "króla muzyki pop".
rozwiń zwiń