Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2010 16:00
Zamiast kilkunastu złotych abonamentu - 8 zł opłaty audiowizualnej, odebranie KRRiT kompetencji wyboru władz mediów publicznych, a w zamian wyłanianie ich w losowaniu - to niektóre założenia projektu ustawy medialnej, którą przygotowują twórcy.

                           Jest decyzja o ekshumacji Stanisława Pyjasa -podaje IPN. Prokuratorzy chcą zbadać zwłoki zamordowanego przez komunistyczne służby studenta. Przez lata jedyna wersja głosiła, że Pyjas odniósł śmiertelne obrażenia spadając ze schodów. Między innymi tę wersję może się udać sprawdzić dzięki ekshumacji.

                           Pewnie każdy je ma , bo prawie wszyscy biorą kredyty. Chodzi o długi . Czy Polacy zadłużają się bo muszą by związać koniec z końcem , czy zadłużają się bo chcą kupić jakieś dobra luksusowe...

                           W Zd3 spora gratka : relacja naszego wysłannika Ernesta Zozunia z Sudanu między inny o misji "Lekarze bez granic". Również zaproszenie na Francofonic Festiwal.

                           Robert kantereit i Roma Leszczyńska . Zapraszamy.

Czytaj także

Pawlak: należy poszukać kompromisu ws. KRRiTV

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 16:39
Polskie Stronnictwo Ludowe nie zdecydowało jeszcze, czy zagłosuje za odrzuceniem w Sejmie sprawozdania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Aż boję się myśleć, co dalej z mediami publicznymi”

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2009 21:54
Apele środowisk twórczych do polityków będą nieskuteczne. Ale politycy na pewno by się zmartwili, gdyby elektorat im powiedział: my tego nie oddamy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Budowaliśmy media publiczne, wracamy do mediów rządowych”

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2008 19:50
Projekt Platformy to jest to, od czego chcieliśmy odejść. To jest powrót do czasów dość dawnych, bo nie tylko sprzed 92 roku, ale raczej do Peerelu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Deklaracje PO rozchodzą się z praktyką"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2010 08:58
Medioznawca Maciej Mrozowski uważa, że powołanie Jana Dworaka i Krzysztofa Lufta w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji to decyzja niefortunna.
rozwiń zwiń