X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2009 16:00
Dramatyczna śmierć Polaka w Pakistanie poruszyła wszystkich. Program rozpoczniemy od trudnych pytań i jeszcze trudniejszych odpowiedzi dotyczących porwania pracownika firmy "Geofizyka" i działań polskiego rządu dotyczących jego uwolnienia. Moim gościem będzie były szef Wojskowej Formacji Specjalnej GROM- Sławomir Petelicki.
Audio

Porozmawiamy też o realizacji w Polsce działań dotyczących ograniczenia emisji dwutlenku węgla. W tym kontekście wspomnimy o gotowaniu wody na herbatę- jak gotuje ją Polak, a jak Duńczyk? Który robi to w sposób bardziej sprzyjający środowisku?

Jesteśmy dziś razem z naszym reporterem na jednej z najbardziej znanych uczelni świata- w Oxfordzie. To oczywiście w ramach akcji TPG- Uniwersytety.

Zapraszam- Robert Kantereit

Czytaj także

Zatrzymano porywaczy Piotra Stańczaka

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2010 18:33
Policja pakistańska zatrzymała 4 osoby bezpośrednio odpowiedzialne za porwanie Piotra Stańczaka – powiedział szef MSZ Radosław Sikorski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmowy dobrym znakiem, ale nie było przełomu

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2010 07:29
Pierwsze od czternastu miesięcy indyjsko-pakistańskie rozmowy nie przeniosły przełomu, ale są dobrym znakiem na przyszłość - tak interpretowane jest w Indiach delhijskie spotkanie ministrów spraw zagranicznych obu krajów. Indyjskie media podkreślają, iż rozmowy zostały przyjęte z zadowoleniem zarówno przez Stany Zjednoczone, jak i Unię Europejską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeśli gromowcy pojadą, to zrobią to dobrze

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2009 09:14
Grom to jest taki skalpel trzymany w ręku chirurga. Tym chirurgiem jest nasz rząd, jest nasze państwo. I tak jak zostanie pokierowany, tak to zrobi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2009 16:00
Pakistański mułła Szah Abdul Aziz proponuje pomoc w odzyskaniu ciała zabitego w Pakistanie Polaka. Nasz MSZ przyjął ofertę. O szansach na powodzenie tej misji prozmawiam z ekspertem d.s. terroryzmu.
rozwiń zwiń