X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Łukasz Pawłowski: Trump ryzykuje bardzo dużo

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 17:22
– Jeżeli mamy dobrą sytuację gospodarczą, a prezydent mimo wszystko, jest oceniany dość słabo, to możemy sobie zadać pytanie, co się stanie, jeżeli ta gospodarka zacznie rozwijać się w wolniejszym tempie, czy to się przełoży na poparcie dla Trumpa – mówi Łukasz Pawłowski z "Kultury Liberalnej".
Audio
  • Czy Donald Trump ponownie zostanie prezydentem? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Prezydent USA  Donald Trump przemawia podczas ogłoszenia swojej walki o reelekcję w 2020 roku w Orlando
Prezydent USA Donald Trump przemawia podczas ogłoszenia swojej walki o reelekcję w 2020 roku w OrlandoFoto: PAP/EPA/CRISTOBAL HERRERA

Donald Trump oficjalnie ogłosił rozpoczęcie swojej kampanii o reelekcję na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych."Utrzymamy Amerykę Wielką” - "Keep America Great!" - to nowe hasło wyborcze Donalda Trumpa. Amerykański prezydent ogłosił je podczas wiecu na Florydzie, którym oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą 2020 roku. Przedstawił podczas niego siebie jako przywódcę ruchu patriotów i przestrzegał przed Demokratami, których oskarżył o podważanie amerykańskich wartości. Przemawiając do 20 tysięcy zwolenników Donald Trump przekonywał, że realizuje swe obietnice wyborcze. Wskazywał na sukcesy gospodarcze jego prezydentury. 

Czy kontrowersyjne wypowiedzi Trumpa mogą przeszkodzić mu w ponownym wyborze na prezydenta USA? Czy polityka zagraniczna, którą prowadzi, ma realny wpływ na ocenę jego rządów przez Amerykanów? Odpowiedz m.in. na te pytania znajdą Państwo, słuchając załączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie
ProwadziPatrycjusz Wyżga
Autor rozmowyErnest Zozuń
GośćŁukasz Pawłowski ("Kultura Liberalna")
Data emisji: 19.06.2019
Godzina emisji: 17.22

IAR/kr/ml

Czytaj także

25 milionów dolarów w 24 godziny. Rekordowe wpłaty dla Donalda Trumpa

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 08:50
Prawie 25 milionów dolarów wpłacili w ciągu doby zwolennicy Donalda Trumpa na jego walkę o reelekcję. Według przywódców Partii Republikańskiej rekordowe wpłaty świadczą o ogromnym entuzjazmie zwolenników obecnego prezydenta USA, który we wtorek oficjalnie rozpoczął kampanię w wyborach 2020 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nisztor pyta". O znaczeniu militarnego sojuszu z USA

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 13:51
- Śmierć ponad 28 tys. oficerów zamordowanych w Katyniu, miliony ofiar podczas II wojny światowej oraz olbrzymie zniszcznia – trzeba o tym wszystkim pamiętać. Pokój i zabezpieczenie bezpieczeństwa dla polskich obywateli, nie mają dziś ceny – powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Ostrowski, wiceprezes i właściciel spółki Ostrowski Arms.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Donald Trump zmienia najważniejszy układ handlowy między USA, Meksykiem i Kanadą: USMCA zastąpi układ NAFTA

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 11:42
Starania Donalda Trumpa o oprzywrócenie równowagi handlowej między najważniejszymi partnerami na kontynencie - Kanadą i Meksykiem przynoszą pierwsze rezultaty. Meksyk jako pierwszy ratyfikował nowe porozumienie o wolnym handlu z USA i Kanadą - USMCA, które ma zastąpić dotychczasowy układ NAFTA. Według prezydenta USA zmiana poprzedniego układu handlowego była konieczna, gdyż NAFTA była rażąco niekorzystna dla jego kraju.
rozwiń zwiń