X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najpierw wspólny urlop, później rozwód

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2019 16:53
Morza szum, ptaków śpiew… i małżeńskie kłótnie. Okazuje się, że w Polsce najwięcej pozwów rozwodowych wpływa tuż po wakacjach.
Audio
  • Polacy najczęściej rozstają się po wakacjach (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/ Maridav

– Wyjeżdżając na wczasy często mamy takie magiczne myślenie, że ten czas wolny nagle się wypełni, że nawet jeżeli w związku nie bardzo się układało, to chociaż te dwa lub trzy tygodnie sprawią, że będzie fantastycznie. Absolutnie tak nie jest, bo związek wymaga ciągłej pracy. W momencie, kiedy nagle próbujemy przez dzień czy dwa załatwić wszystkie problemy, to niestety to nie wychodzi dobrze. Okazuje się, że wyjazd, który miał być czymś fantastycznym, powoduje to, że łatwiej nam się rozstać – mówi psychoseksuolog Bianca-Beata Kotoro.

Podczas jakiego rodzaju wycieczek najczęściej dochodzi o małżeńskich konfliktów? Jaka, według naszych gości, jest recepta na związek, który przetrwa niejedne wakacje? O tym dowiedzą się Państwo, słuchając audycji.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: 
Kuba Strzyczkowski
Goście: Bianca-Beata Kotoro (psychoseksuolog), Dorota Chojnowska (podróżniczka, autorka bloga "Ale Piękny Świat"), Kajetan Szymaszczyk (biuro turystyczne "Bezkresy")
Autor rozmowy: Justyna Grabarz
Data emisji: 02.07.2019
Godzina emisji: 16:50

kr

Czytaj także

Brak wyjazdów wakacyjnych może mieć poważne skutki

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 14:52
W ubiegły roku w co trzeciej polskiej rodzinie żadne dziecko nie wyjechało na wakacje - wynika z danych CBOS. Okazuje się, że to wcale nie jest błahy temat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacje z pupilem. Jak je zaplanować?

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 15:11
Urlop z pupilem, wspólna podróż czy tymczasowa opieka? Zanim zdecydujemy się na wakacje, sprawdźmy, co będzie dobre dla naszego zwierzaka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Półkolonie, czyli aktywne wakacje w mieście

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 08:00
Pracujemy i nie mamy pomysłu na zagospodarowanie czasu swojemu dziecku w okresie wakacyjnym? Doskonałym pomysłem są półkolonie, których oferty pojawiają się w Internecie coraz częściej.
rozwiń zwiń