X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Michniewicz AuTORytetem studentów dziennikarstwa!

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 16:55
– Studenci uznali Beatę Michniewicz za osobę, z której mogą brać przykład jako młodzi adepci dziennikarskiego fachu. Jej wkład w polskie dziennikarstwo jest nieoceniony – mówi Paulina Bochenek, prezes stowarzyszenia MediaTory.
Audio
  • Beata Michniewicz wzorem dla tysięcy przyszłych dziennikarzy! (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: Wojciech Kusiński

Co roku polscy studenci dziennikarstwa wyróżniają spośród dziennikarzy i ludzi mediów tych, którzy swoją pracą dają wyjątkowy przykład rzetelności i profesjonalizmu. W 13. już Plebiscycie MediaTory nagrodę w kategorii AuTORytet otrzymała znana wszystkim Trójkowiczom Beata Michniewicz, prowadząca publicystyczne audycje: "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" oraz "Śniadanie w Trójce".

– Beata zawsze stała na straży poprawnego, dobrego języka. Każdy błąd był wytknięty, ale to było wytknięcie nauczycielskie. W tym jest bardzo dobra i wiele można się od niej nauczyć – wspomina Paulina Kozion, reporterka Trójki.

– Jest to bardzo miłe, ale czy ja czuję się autorytetem? – pyta sama Beata Michniewicz. – Człowiek cały czas do czegoś dąży, trzyma się tego, czego nauczył się od innych, tego, co sam sobie przemyślał, tego, co się wydaje, że być powinno – mówi.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi:
 Piotr Łodej
Data emisji: 18.11.2019
Godzina emisji: 16.45

kr/mk

Czytaj także

Trump "wbił nóż w plecy" Kurdom. Jakie będą konsekwencje?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 17:31
Amerykanie wycofają się z północnej Syrii i pozwolą wojskom tureckim na stworzenie liczącej ponad 30 kilometrów "strefy bezpieczeństwa". To chyba jedna z najbardziej spektakularnych wolt politycznych w Stanach Zjednoczonych Donalda Trumpa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to nie zaskoczenie?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 19:04
– Jeśli patrzy się na to, co ostatnio dzieje się na świecie wokół książek Olgi Tokarczuk, to właściwie brakowało jej już tylko tej nagrody – mówi Mariusz Cieślik, wyliczając kolejne nagrody pisarki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święta bez Granic 2019 coraz bliżej. Kiedy rusza akcja?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 17:10
– W ramach akcji Święta bez Granic 2018 przeprowadzonej w grudniu ubiegłego roku na konto Fundacji Świętego Mikołaja wpłynęła kwota 1 200 174 złotych i 85 gr – przypomniał Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń