Wielkie odliczanie do akcji "Święta Bez Granic" 2019!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 17:20
– Przez cały rok prowadzimy zbiórkę środków na pomoc dzieciom z niezamożnych rodzin, jak i przez cały rok wypłacamy im stypendia – podkreśla Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja. Już 29 listopada rozpoczynamy kolejną akcję "Święta Bez Granic"!
Audio
  • Trójka i Fundacja Świętego Mikołaja z pomocą dla zdolnych dzieci z biednych rodzin (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Środki zebrane w tegorocznej  akcji Święta Bez Granic zostaną przekazane zdolnym dzieciom z biednych polskich rodzin
Środki zebrane w tegorocznej akcji "Święta Bez Granic" zostaną przekazane zdolnym dzieciom z biednych polskich rodzinFoto: mat. promocyjne

ŚBG.jpg
Święta Bez Granic 2019 - serwis specjalny

Minął już rok od czasu, gdy zachęcaliśmy Trójkowych Słuchaczy do pomocy dzieciom z Mariupola na Ukrainie. Dzięki ich hojności zebraliśmy ponad 1 mln 200 tys. złotych. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczymy na rzecz zdolnych dzieci z biednych polskich rodzin.

– Od 15 listopada, żeby włączyć sie w akcję "Święta Bez Granic", możemy wysyłać SMS-y charytatywne o treści POMOC na numer 7545 . To już kolejny rok, kiedy Słuchacze Trójki wspierają podopiecznych naszej fundacji. W zeszłym roku z samych SMS-ów zebraliśmy pół miliona złotych – zachęca ekspertka fundacji.

Ponadto, w najbliższy piątek czeka nas premiera już 20., jubileuszowej edycji płyty Przyjaciół Karpia, której nagrania odbyło się, oczywiście w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji!

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi:
 Piotr Łodej
Autorka materiałuEwa Dudzińska
Data emisji: 25.11.2019
Godzina emisji: 17.13

kr/kw

Czytaj także

Ponad milion złotych od słuchaczy Trójki w ramach akcji Święta bez Granic

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 10:06
Akcja "Święta bez granic 2016" Programu 3 Polskiego Radia dobiega końca. Z licytacji na antenie, wpłat słuchaczy i wiadomości SMS udało się do tej pory zebrać dokładnie 1.022.872 zł. Kwotę tę, powiększoną o wciąż napływające charytatywne SMS-y oraz dochód ze sprzedaży specjalnej Trójkowej płyty otrzyma uzdolniona młodzież z niezamożnych rodzin – stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święta bez Granic 2017. Podsumowanie akcji charytatywnej

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 17:24
Akcja "Święta bez Granic 2017" zakończona – ponad 1,2 miliona złotych od słuchaczy Trójki dla dzieci z Aleppo.
rozwiń zwiń