X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielkie odliczanie do akcji "Święta Bez Granic" 2019!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 17:20
– Przez cały rok prowadzimy zbiórkę środków na pomoc dzieciom z niezamożnych rodzin, jak i przez cały rok wypłacamy im stypendia – podkreśla Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja. Już 29 listopada rozpoczynamy kolejną akcję "Święta Bez Granic"!
Audio
  • Trójka i Fundacja Świętego Mikołaja z pomocą dla zdolnych dzieci z biednych rodzin (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Środki zebrane w tegorocznej  akcji Święta Bez Granic zostaną przekazane zdolnym dzieciom z biednych polskich rodzin
Środki zebrane w tegorocznej akcji "Święta Bez Granic" zostaną przekazane zdolnym dzieciom z biednych polskich rodzinFoto: mat. promocyjne

ŚBG.jpg
Święta Bez Granic 2019 - serwis specjalny

Minął już rok od czasu, gdy zachęcaliśmy Trójkowych Słuchaczy do pomocy dzieciom z Mariupola na Ukrainie. Dzięki ich hojności zebraliśmy ponad 1 mln 200 tys. złotych. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczymy na rzecz zdolnych dzieci z biednych polskich rodzin.

– Od 15 listopada, żeby włączyć sie w akcję "Święta Bez Granic", możemy wysyłać SMS-y charytatywne o treści POMOC na numer 7545 . To już kolejny rok, kiedy Słuchacze Trójki wspierają podopiecznych naszej fundacji. W zeszłym roku z samych SMS-ów zebraliśmy pół miliona złotych – zachęca ekspertka fundacji.

Ponadto, w najbliższy piątek czeka nas premiera już 20., jubileuszowej edycji płyty Przyjaciół Karpia, której nagrania odbyło się, oczywiście w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji!

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi:
 Piotr Łodej
Autorka materiałuEwa Dudzińska
Data emisji: 25.11.2019
Godzina emisji: 17.13

kr/kw

Czytaj także

Ponad milion złotych od słuchaczy Trójki w ramach akcji Święta bez Granic

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 10:06
Akcja "Święta bez granic 2016" Programu 3 Polskiego Radia dobiega końca. Z licytacji na antenie, wpłat słuchaczy i wiadomości SMS udało się do tej pory zebrać dokładnie 1.022.872 zł. Kwotę tę, powiększoną o wciąż napływające charytatywne SMS-y oraz dochód ze sprzedaży specjalnej Trójkowej płyty otrzyma uzdolniona młodzież z niezamożnych rodzin – stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święta bez Granic 2017. Podsumowanie akcji charytatywnej

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 17:24
Akcja "Święta bez Granic 2017" zakończona – ponad 1,2 miliona złotych od słuchaczy Trójki dla dzieci z Aleppo.
rozwiń zwiń