X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Święta bez granic 2019". Zebraliśmy ponad milion sto tysięcy złotych!

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2020 17:30
– Dzięki tym pieniądzom uda się bardzo, bardzo wiele zrobić – mówiła w Trójce Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja, podsumowując akcję "Święta bez granic 2019". – Dzieci czekają na naszą pomoc – podkreślała rozmówczyni Kuby Strzyczkowskiego.
Audio
  • "Święta bez granic 2019". Podsumowanie akcji (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Kuba Strzyczkowski z przedmiotami licytowanymi w czasie Świąt bez granic 2019
Kuba Strzyczkowski z przedmiotami licytowanymi w czasie "Świąt bez granic 2019"Foto: Wojciech Kusiński/PR

Wpływy z licytacji (659 202 zł – 75 przedmiotów), SMSów (311 525 zł – 62 305 SMSów), darowizn (59 618 zł – 223 darowizn) oraz płyt (62 727 zł) dały 1 093 072 zł. Do tego podczas piątkowej audycji, podsumowującej akcję "Święta bez granic 2019", Kuba Strzyczkowski zmobilizował 7 Wspaniałych, czyli 7 słuchaczy, którzy zadeklarowali wpłatę tysiąca złotych każdy, by przekroczyć sumę miliona stu tysięcy. Odzew był błyskawiczny. Dzięki temu łącznie mamy 1 100 072 zł!

– Dzięki tym pieniądzom uda się bardzo, bardzo wiele zrobić. Chcemy rozwijać program Stypendia Świętego Mikołaja, a także zapraszać do kolejnych edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja młodych, zaangażowanych społecznie ludzi z całej Polski – opowiadała Izabela Stawicka.

Cel akcji charytatywnej "Święta bez granic 2019" to pomoc zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Są nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania, swoim talentem dzielą się z innymi.

Pomagając im, wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą.

Jak co roku, gorąco zachęcaliśmy Państwa do udziału w akcji. Pomoc organizuje Fundacja Świętego Mikołaja, wieloletni partner Trójkowych akcji świątecznych. Zbiórka odbywała się na kilka sposobów. Można było: 

  • wziąć udział w licytacjach, które prowadził Kuba Strzyczkowski. Jak co roku, do zdobycia były niezwykłe przedmioty od wyjątkowych ludzi – osobowości świata kultury, muzyki i sportu. 
  • kupić płytę "Święta bez granic 2019". Słynnego "Karpia" zaśpiewali znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz tego utworu na płycie znalazły się utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży tego wydawnictwa został przekazany na pomoc stypendialną dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.
  • wysłać SMS-y,
  • dokonać wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja.

Dziękujemy Państwu za wsparcie!