Trójka współorganizatorem jedynego w Polsce koncertu Bryana Adamsa!

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2011 20:36
Nie było go w Polsce 11 lat. W tym roku wraca, by dać koncert na odnowionym stadionie w Rybniku.
Audio

Piotr Baron, wspólnie z prezydentem Rybnika Adamem Fudali, podał tę informację na dzisiejszej konferencji prasowej.

 – Bryan jest bardzo zapracowany, w Europie zagra m.in. w Pradze i Monachium, kilku miastach brytyjskich, a potem … Rybnik! - zawiadomił gospodarz TuBarona.

Jego piosenki kilkakrotnie gościły na miejscu pierwszym Listy Przebojów Programu III. Adams jest gwiazdą wielkiego formatu, specjalistą od budowania nastroju, a jednocześnie skromnym i pracowitym artystą.

- Polecam właśnie te stadionowe koncerty Adamsa, on ma niesamowity kontakt z publicznością – zachęcał z Katowic Piotr Baron.

Współprowadzący Listę przewiduje kilka punktów specjalnych koncertu. – Państwo wiedzą doskonale o tym, że on uwielbia śpiewać z kimś, więc być może będą niespodzianki. W każdym razie ja nie zamierzam z nim śpiewać - zapewniał.

 

A zatem zapraszamy 13 czerwca na współorganizowany przez Program III Polskiego Radia koncert Bryana Adamsa. Trzeci na europejskiej trasie i jedyny w Polsce.

Czytaj także

Bryan Adams wystąpi 13 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2011 16:55
Lokalne władze reklamują wydarzenie jako największą imprezę muzyczną w historii miasta i jeden z najbardziej znaczących tegorocznych koncertów w Polsce.
rozwiń zwiń