X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Chętnie podłożę nogę Niedźwiedziowi"

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2012 17:20
- Będę miał przyjemność współprowadzić koncert jubileuszowy "Listy Przebojów" na festiwalu. Będę starał się Niedźwiedziowi pomagać, rękę podać, ale mam też nadzieję, że nawzajem sobie coś przykrego zrobimy - mówi Artur Andrus zapraszając do Opola.
Audio
Artur Andrus
Artur Andrus Foto: PR/W. A. Jurzyk

1 czerwca to trójkowy dzień na 49. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! O 20.20 rozpocznie się koncert "Szalone lata 60.!", który poprowadzi Wojciech Mann wraz synem Marcinem. O 21.30 przywitają się z publicznością Marek Niedźwiecki i Artur Andrus, a o 22.45 zabrzmią KULTowePRZEBOJE.

- Chciałbym szczególnie zaprosić na koncert jubileuszowy "Listy Przebojów" połączony z Debiutami opolskimi. Artyści debiutujący w Opolu - ale nie debiutujący w ogóle na scenie, bo są już znani choćby z naszego studia koncertowego i audycji - będą śpiewać piosenki, które przez te lata bardzo wiele dla "Listy" znaczyły - powiedział Artur Andrus goszcząc w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki".
Dziennikarz Trójki, który właśnie wrócił z prób w Opolu przyznał, że będzie to dla niego wielka przyjemność współprowadzić ten koncert wraz z pierwszym głosem "Listy". - Będę starał się Niedźwiedziowi pomagać, jak trzeba będzie - podać rękę, gdzieś podprowadzić...
- Nogę podłożyć - rzucił gospodarz popołudniówki Robert Kantereit.
- A to też chętnie, ludzie z przyjemnością oglądają jak się coś przykrego komuś zrobi, mam nadzieję, że nawzajem sobie coś przykrego zrobimy - potwierdził z uśmiechem.

Czy Artur Andrus wyjdzie na scenę w glanach i z pacyfką oraz jak wyglądają próby do 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu dowiesz się słuchając całej Rozmowy z Arturem Andrusem.

W ramach przygotowań polecamy Państwu wysłuchanie historii "Listy" w odcinkach przygotowanej przez Michała Margańskiego >>

Szczegóły wydarzeń opolskich zdradzamy TU>>

(asz)

Czytaj także

Trójka w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 15:00
Pierwszy dzień 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej należał do Trójki! Jak zapowiadała Magda Jethon, to było Opole na dobrym - Trójkowym - poziomie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Niedźwiecki zadebiutuje na festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 16:43
- W swoim długim życiu jeszcze nigdy nie prowadziłem koncertu na festiwalu w Opolu. Zdarzał się Jarocin i Sopot, ale nie Opole - mówi Niedźwiecki.
rozwiń zwiń