X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W poszukiwaniu tematów ważnych

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 14:40
Włożysz kartę do bankomatu. Po chwili na ekranie wyskoczy komunikat: "Wypłata gotówki tylko z prowizją. Czy chcesz kontynuować?". To nie żart.
W poszukiwaniu tematów ważnych
Foto: Bongani/sxc.hu/cc

Ministerstwo Finansów chce, żebyśmy płacili za wypłatę gotówki. Urzędników namówili lobbyści.
Płacić czy nie dzieciom za drobne prace porządkowe w domu? Bo z jednej strony powinny znać wartość pieniądza, z drugiej w życie rodziny powinni angażować się wszyscy.
W cyklu "Matka Polka Feministka" o kobiecej solidarności, trzymaniu sztamy, wspieraniu się … Choć panie twierdzą, że jest akurat odwrotnie ...
Ponadto relacje z Reykiaviku – o obywatelskim projekcie konstytucji i Kairu - o niepokojących zamieszkach  oraz z Oslo, gdzie w grupie odbierającej Pokojowego Nobla dla UE jest polska studentka z Gdańska Ilona Zielkowska.


"Zapraszamy do Tójki" dziś od godz. 16.05

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska