X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co pozwalało przetrwać "Od zmierzchu do świtu"?

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 13:16
Było ciemno, zimno, dokoła śnieg i pustka. Paweł Drozd przetrwał noc w lesie. Zwycięsko wyszedł z akcji "Od zmierzchu do świtu". W studiu po godz. 17.00 opowie, co pozwalało mu przetrwać.
Paweł Drozd pije rozpuszczony śnieg
Paweł Drozd pije rozpuszczony śniegFoto: Fot.: Trójka

Paweł Drozd, dziennikarz Trójki oraz Krzysztof Kwiatkowski, instruktor surwiwalu, bez specjalnego sprzętu i ubrań spędzili noc ze środy na czwartek w lesie. Eksperyment "Od zmierzchu do świtu" zakończył się sukcesem.

Wierzyliśmy w złoto dla Justyny Kowalczyk, ale nasza zawodniczka potknęła się o narty Szwedki. W Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym w Val di Fiemme była dziś szósta. 
Jedna trzecia firm przyznaje się anonimowo, że zatrudnia pracowników na czarno. O szarej strefie opowiemy na podstawie branży budowlanej.
Dziś Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, w którym przypominamy o istnieniu „ą” i „ę”. Językoznawcy obawiają się, że pomijanie tych znaków w sms-ach i mailach przyczyni się do zubożenia mowy polskiej.
Dziś też prezentacja kolejnego kandydata do Srebrnych Ust oraz cykl "Mężczyzna też człowiek”. A w nim - o męskiej rywalizacji.

Zapraszamy od godz. 16.00 do 19.00,
Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Zobacz więcej na temat: Paweł Drozd

Czytaj także

Ekstremalny eksperyment poniżej zera na antenie Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 13:11
Paweł Drozd, dziennikarz Trójki oraz Krzysztof Kwiatkowski, instruktor surwiwalu, bez specjalnego sprzętu i ubrań spędzili noc ze środy na czwartek w lesie. Zapraszamy do wysłuchania relacji!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogień daje nadzieję

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 07:12
– Ognisko było elementem kluczowym, teraz też nam towarzyszy – mówił o świcie Paweł Drozd. – To jest taki towarzysz niedoli, który nas tutaj spaja, podtrzymuje na duchu.
rozwiń zwiń