Co pozwalało przetrwać "Od zmierzchu do świtu"?

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 13:16
Było ciemno, zimno, dokoła śnieg i pustka. Paweł Drozd przetrwał noc w lesie. Zwycięsko wyszedł z akcji "Od zmierzchu do świtu". W studiu po godz. 17.00 opowie, co pozwalało mu przetrwać.
Paweł Drozd pije rozpuszczony śnieg
Paweł Drozd pije rozpuszczony śniegFoto: Fot.: Trójka

Paweł Drozd, dziennikarz Trójki oraz Krzysztof Kwiatkowski, instruktor surwiwalu, bez specjalnego sprzętu i ubrań spędzili noc ze środy na czwartek w lesie. Eksperyment "Od zmierzchu do świtu" zakończył się sukcesem.

Wierzyliśmy w złoto dla Justyny Kowalczyk, ale nasza zawodniczka potknęła się o narty Szwedki. W Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym w Val di Fiemme była dziś szósta. 
Jedna trzecia firm przyznaje się anonimowo, że zatrudnia pracowników na czarno. O szarej strefie opowiemy na podstawie branży budowlanej.
Dziś Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, w którym przypominamy o istnieniu „ą” i „ę”. Językoznawcy obawiają się, że pomijanie tych znaków w sms-ach i mailach przyczyni się do zubożenia mowy polskiej.
Dziś też prezentacja kolejnego kandydata do Srebrnych Ust oraz cykl "Mężczyzna też człowiek”. A w nim - o męskiej rywalizacji.

Zapraszamy od godz. 16.00 do 19.00,
Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Zobacz więcej na temat: Paweł Drozd

Czytaj także

Ekstremalny eksperyment poniżej zera na antenie Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 13:11
Paweł Drozd, dziennikarz Trójki oraz Krzysztof Kwiatkowski, instruktor surwiwalu, bez specjalnego sprzętu i ubrań spędzili noc ze środy na czwartek w lesie. Zapraszamy do wysłuchania relacji!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogień daje nadzieję

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 07:12
– Ognisko było elementem kluczowym, teraz też nam towarzyszy – mówił o świcie Paweł Drozd. – To jest taki towarzysz niedoli, który nas tutaj spaja, podtrzymuje na duchu.
rozwiń zwiń