X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Strzyczkowski zajął 3. miejsce w Regatach Poloneza! Zobacz zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2013 19:30
Kuba Strzyczkowski zajął na Baltic Polonez Cup 2013 1. miejsce w klasie Delphia i 3. w klasie open. Ze względu na sztorm część żeglarzy w ogóle nie ukończyła zawodów.
Audio
  • Kuba Strzyczkowski zajął 3. miejsce w Regatach Poloneza! (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Kuba Strzyczkowski na jachcie Delphia Trójka podczas Baltic Polonez Cup 2013
Kuba Strzyczkowski na jachcie Delphia Trójka podczas Baltic Polonez Cup 2013 Foto: Fot.: www.polonezcup.com, fot.: Marek "WILKU" Wilczek

Baltic Polonez Cup 2013 wystartował we wtorek 13 sierpnia. Tegoroczne regaty były dużym wzywaniem dla wszystkich zawodników. - Było groźnie, bardzo groźnie. To był sztorm 8 w skali Beauforta. Na szczęście nikomu nic się nie stało - mówił Kuba Strzyczkowski i podkreślał, że każdy, kto ukończył ten wyścig, zasługuje na uznanie.

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji Regaty Poloneza wygrał Zbyszek Gutowski. - Tutaj nie było wątpliwości, on przypłynął bardziej po to, żeby zrobić frajdę organizatorom i kolegom żeglarzom - opowiadał dziennikarz. Gutowski na metę dotarł w 14 godzin i 43 minut i tym samym ustanowił rekord trasy Baltic Polonez Cup dla jachtu jednokadłubowego. Poprzedni rekord na tej trasie wynosił 35 godzin.

Przypomnijmy że w roku 2012 Kuba Strzyczkowski wystartował i ukończył XIII edycję Regat Poloneza, która była treningiem i pierwszym etapem do samotnego rejsu i pokonania Atlantyku z okazji jubileuszu Trójki.

Samotny rejs Kuby Strzyczkowskiego przez Atlantyk rozpoczął się 14 listopada w Las Palmas. Dziennikarz płynął na specjalnie przygotowanym dla niego jachcie typu Delphia 40.3 o imieniu Delphia Trójka. Cały rejs był szczegółowo relacjonowany, żeglarz codziennie łączył się z Trójką. - To pierwszy przypadek w historii Polskiego Radia - mówił Trójkowy wilk morski, gdy po 24 dniach rejsu zszedł na ląd. Rejs został nagrodzony honorowym wyróżnieniem Rejs Roku - Srebrny Sekstant 2012.
Zapraszamy na stronę Rejsu Kuby >>

(pg)

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski przepłynął samotnie Atlantyk!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2012 20:40
- 24 dni i kilkanaście godzin mi to zajęło.Trochę długo, może gdybym popłynął trasą północną byłoby szybciej. Ale ja się z nikim nie ścigałem. Ścigałem się tylko z marzeniami - mówi dziennikarz Trójki, który przybił do Mariny Pointe a Pitre na Gwadelupie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słuchacze gorąco przywitali Kubę Strzyczkowskiego - wideo

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 10:30
- Nie liczyłem, że spotkam tu aż tyle osób! - powiedział Kuba Strzyczkowski dziś na lotnisku im. F. Chopina, gdzie przywitali go nie tylko koledzy z radiowej Trójki oraz przyjaciele, ale i wierni Słuchacze, którzy od początku mu kibicowali.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rejs Kuby nominowany do nagrody Travelery 2012

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2013 15:11
Samotny rejs Kuby Strzyczkowskiego przez Atlantyk z okazji 50-lecia Trójki jest nominowany do nagrody Travelery National Geographic w kategorii Podróż roku.
rozwiń zwiń